Патрульні затримали мукачівців з пістолетом і кастетом

Під час поверхневої перевірки полісмени виявили предмет, схожий на зброю. Відповідних дозвільних документів водій не мав.
На місце події патрульні викликали слідчих, які в присутності понятих вилучили зброю. Подробиці та законність придбання вилученого предмету встановить слідство.
Наступного дня близько 5-ї години ранку ужгородські патрульні зупинили за порушення ПДР Skoda Octavia на вулиці Швабській. Під час спілкування водій автівки почав тікати. Переслідуючи його, полісмени помітили, як той викинув невідомий предмет, який до цього ховав в кишені. Патрульні затримали чоловіка та відшукали предмет, якого намагався позбутися чоловік – ним виявився кастет.
Нагадуємо, що носіння, виготовлення, ремонт або збут холодної зброї без передбаченого законом дозволу та обіг зброї, не внесеної до Державного збройового кадастру (крім несучасної зброї), а також незаконний обіг зброї та бойових припасів до зброї заборонено. За це передбачена відповідальність відповідно до кримінального кодексу України.
До теми
- На Тячівщині поліція розслідує ДТП, у якій травмувалися 17-річний мотоцикліст та його неповнолітній пасажир
- Викритих поліцією та ДБР експосадовців Мукачівського РТЦК та СП взяли під варту без права внесення застави
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП у селі Приборжавське
- Виключили з військового обліку близько 1200 осіб: поліцейські Закарпаття спільно з ДБР викрили експосадовців Мукачівського РТЦК та СП
- На Закарпатті поліція розслідує можливий розстріл коней: відкрито кримінальне провадження
- В Ужгороді перевіряють інформацію про поні, якого використовували для розваг у спеку
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП на Мукачівщині
- Повалили на землю та відібрали 9 000 грн: поліцейські Виноградова затримали підозрюваних у пограбуванні чоловіка
- Поліція Рахівщини розслідує ДТП, у якій травмувалися семеро людей, серед яких – двоє малолітніх хлопчиків
- Три ДТП за участі неповнолітніх водіїв сталися на Закарпатті: поліція закликає не допускати дітей до керування транспортом
- Побив 74-річну матір і залишив її вдома: на Хустщині чоловіка взяли під варту
- Поліція Міжгір’я розслідує ДТП за участю трьох авто: за медичною допомогою звернулися 13 людей, серед них — діти
- На Мукачівщині нетверезий водій спричинив смертельну ДТП: поліція відкрила кримінальне провадження
- Трагічна ДТП на Ужгородщині: загинули 16-річний водій мотоцикла та 60-річна жінка
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, прикордонники та прокуратура блокували ще три нових «трансфери» ухилянтів до ЄС
- Поліція притягнула до відповідальності ще одного порушника за забруднення території поблизу озера Синевир
- Згубив зв'язок з мамою через розбитий телефон: в Ужгороді поліцейські допомогли дитині повернутися додому
- Поліція Хустщини затримала місцевого жителя, який «замінував» приватний будинок
- Алкоголю – у 13 разів більше за норму: в Ужгороді водійка скоїла ДТП
- На Закарпатті від початку місяця розшукали 31 водія-втікача з місць ДТП

До цієї новини немає коментарів