У Малому Березному спроба контрабанди цигарок провалилася...

Українець заїхав автомобілем «MERSEDES BENZ VITO» в зону митного контролю смугою «зелений коридор». Для митного контролю водій подав паспорт громадянина України та реєстраційний документ на транспортний засіб.
Працівники митниці, враховуючи результати аналізу ризиків, вивели транспортний засіб із «зеленого коридору» в «червоний коридор» для проведення поглибленого огляду. Відтак вони опитали українця, чи не перевозить він товари та предмети заборонені або обмежені до вивезення з митної території України, а також приховані від митного контролю. Громадянин зазначив, що нічого з вище переліченого в нього немає і ніяких протизаконних дій він не здійснює.
Відтак при проведенні поглибленого митного огляду транспортного засобу та особистих речей водія було виявлено незаявлені під час усного опитування, приховані від митного контролю 557 пачок цигарок, вітчизняного виробництва з акцизними марками України. Тютюнові вироби знаходились під передніми сидіннями водія та пасажирів, у спеціально виготовленій ніші, а також під автомобілем у запасному колесі. Вартість виявлених цигарок понад 9,5 тис. грн.
Таким чином, громадянин України вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ, що ускладнюють їх виявлення.
На підставі статті 511 Митного кодексу України за протоколом про порушення митних вилучено цигарки, запасне колесо та транспортний засіб.
До теми
- Понад дві доби пошуків: на Закарпатті виявили тіло дитини, яку віднесла течія Тиси
- На Закарпатті оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки
- На Закарпатті стартував п’ятий патріотичний табір «Бойові хом’ячки»
- У Міжгір'ї перейменували вулицю на честь Степана Бандери: в області залишилося змінити назви ще двох вулиць
- Закарпатські школярі вибороли 46 нагород на всеукраїнських олімпіадах та МАН
- Фармацевтична галузь на шляху до ЄС: на Закарпатті обговорили нові правила, інвестиції та перспективи розвитку
- Дітки захисників із Донеччини, Запоріжжя та Київщини провели незабутній день на території санаторію «Деренівська купіль»
- На Закарпатті стартує проєкт виїзних сесій вакцинації: мобільні бригади працюватимуть у семи громадах області
- За кермом без обмежень: на Закарпатті для людей з інвалідністю представили адаптований транспортний засіб
- У День Героїв на Закарпатті відкрили Меморіал пам’яті полеглих захисників ФОТО
- На Закарпатті відбувся міжрегіональний профорієнтаційний форум для молоді
- Близько 100 заходів: як Закарпаття проведе Тиждень безбар’єрності
- В Ужгороді фахівці з України та Румунії обмінялися досвідом реабілітації після травм спинного мозку
- Майже 180 тисяч доз вакцини: на Закарпатті розпочали вакцинацію диких тварин проти сказу
- На Закарпатті відзначили учасників зимових Олімпійських ігор 2026
- «Разом заради повернення»: в Ужгороді відкрили виставку про звільнених із полону українців
- Із російського полону повернувся військовий із Берегівщини Степан Поляк
- Закарпатець переміг у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2026»
- Із ворожого полону сьогодні звільнили двох закарпатців
- Ворожий ударний дрон під час масованої атаки 13 травня знищили гвардійці Закарпаття

До цієї новини немає коментарів