Наркомани двічі "попадалися" патрульним в Ужгороді цієї доби

Цього разу речовини, схожі на наркотичні, виявили під час нічного патрулювання в Ужгороді. Вчора близько 23:00 екіпаж ужгородських патрульних зупинив Seat Leon за порушення ПДР на вулиці 8-го березня.
Під час перевірки документів і спілкування з водієм патрульні помітили, що пасажир нервує та поводить себе підозріло. Полісмени вирішили провести поверхневу перевірку чоловіка.
Підозри патрульних підтвердилися, коли при огляди вони виявили у громадянина згорток та 4 поліетиленових пакетиків з білою кристалічною речовиною, схожою на метамфетамін та ще два пакетики з речовиною рослинного походження, схожою на марихуану. Також у громадянина виявили ваги.
Як зізнався патрульним сам правопорушник, при собі він мав близько 12-14 грамів наркотичних речовин. Цієї ж ночі на вулиці Гагаріна патрульні зупинили автомобіль Skoda Fabia. У водія полісмени помітили ознаки сп’яніння. Під час поверхневої перевірки правоохоронці виявили дзеркало із залишками білої кристалічної речовини та пачку сигарет із залишками рослинної речовини зеленого кольору з характерним запахом.
Також громадянин мав при собі пристрій для викурювання наркотичних речовин.
В усіх випадках на місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу, яка в присутності понятих вилучала речові докази. Справами займаються слідчі.
Джерело: Патрульна поліція Ужгорода та Мукачева
До теми
- Закарпатська митниця припинила незаконне вивезення безакцизних сигарет
- Поліцейські Міжгір’я вилучили з незаконного обігу боєприпаси, які киянин намагався ввезти на територію області
- У Мукачеві поліція затримала чоловіка, який через побутовий конфлікт поранив знайомого ножем у груди
- За матеріалами поліції Мукачева до 8 років ув’язнення з конфіскацією майна засуджено обвинувачених у розбійному нападі
- В Ужгороді відбулася зустріч з представниками бізнесу та територіальних громад щодо підтримки підприємництва
- У Рахові поліцейські затримали раніше судимого чоловіка за підозрою в умисному вбивстві місцевого жителя
- На Закарпатті працюють 52 кнопки термінового виклику поліції: допомога – в один дотик
- На Тячівщині син завдав батькові ножового поранення: поліцейські затримали фігуранта
- На Берегівщині поліція затримала іноземця, підозрюваного у переправленні п’ятьох чоловіків через державний кордон України
- Після повернення з фронту поліцейським «стрілецького» батальйону вручили чергові звання та нагороди
- Переправляли чоловіків через кордон із використанням інкасаторського авто: за матеріалами поліції Берегівщини судитимуть групу зловмисників
- В Ужгороді під час ліквідації пожежі в квартирі евакуювали двох мешканців багатоповерхівки
- Ужгородські вогнеборці ліквідували пожежу в двох господарських спорудах
- Під час сварки поранив сина ножем: на Мукачівщині поліція затримала підозрюваного
- Намагався втекти до Румунії у переддень суду: за матеріалами поліції Тячівщини засуджено обвинуваченого у систематичному ґвалтуванні малолітньої
- Поліція розслідує обставини смерті чоловіка в Ужгороді, який помер за кермом автомобіля
- В Ужгороді поліцейські охорони затримали крадія
- Поліція Закарпаття затримала водія, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП у селі на Мукачівщині – загинув пасажир
- Поліція затримала водія вантажівки, причетного до скоєння смертельної ДТП на Абранському перевалі
- Смертельна ДТП на Закарпатті – двоє людей загинули

До цієї новини немає коментарів