Ні дня без наркотиків: 17 затримань за 17 днів листопада

Мукачівські патрульні продовжують виявляти наркотичні речовини
16 листопада близько 11-ї години вечора в Мукачеві на вулиці Верховинській екіпаж патрульних зупинив ВАЗ 2114.
Під час перевірки документів у полісменів виникла підозра, що особи можуть мати при собі заборонені речі.
Проводячи поверхневий огляд пасажира, у нього виявили 2 згортки з подрібненою зеленою речовиною рослинного походження. Після спілкування з чоловіком полісменам вдалося з’ясували, що неподалік припарковане його власне авто та, підозрюючи, що всередині також можуть бути заборонені речі, вирішили оглянути транспортний засіб. Патрульні не помилилися і під час огляду виявили ще один паперовий згорток з такою самою речовиною.

В діях чоловіка вбачаються ознаки кримінального правопорушення. На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу.

До відома, це вже 17 випадок виявлення патрульними незаконного обігу наркотичних речовин на території Ужгорода та Мукачева за листопад поточного року. Якщо вам відомі будь-які факти зберігання, збуту чи переміщення наркотичних речовин – негайно повідомляйте на 102. Наркоманія – суспільно небезпечне явище, що породжує деградацію особистості та підвищення рівня злочинності.
Патрульна поліція Ужгорода та Мукачева
До теми
- Понад дві доби пошуків: на Закарпатті виявили тіло дитини, яку віднесла течія Тиси
- На Закарпатті оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки
- На Закарпатті стартував п’ятий патріотичний табір «Бойові хом’ячки»
- У Міжгір'ї перейменували вулицю на честь Степана Бандери: в області залишилося змінити назви ще двох вулиць
- Закарпатські школярі вибороли 46 нагород на всеукраїнських олімпіадах та МАН
- Фармацевтична галузь на шляху до ЄС: на Закарпатті обговорили нові правила, інвестиції та перспективи розвитку
- В Ужгороді затримали водія під дією наркотиків: при собі він мав заборонені речовини
- Дітки захисників із Донеччини, Запоріжжя та Київщини провели незабутній день на території санаторію «Деренівська купіль»
- На Закарпатті стартує проєкт виїзних сесій вакцинації: мобільні бригади працюватимуть у семи громадах області
- За кермом без обмежень: на Закарпатті для людей з інвалідністю представили адаптований транспортний засіб
- У День Героїв на Закарпатті відкрили Меморіал пам’яті полеглих захисників ФОТО
- На Закарпатті відбувся міжрегіональний профорієнтаційний форум для молоді
- Близько 100 заходів: як Закарпаття проведе Тиждень безбар’єрності
- В Ужгороді фахівці з України та Румунії обмінялися досвідом реабілітації після травм спинного мозку
- Майже 180 тисяч доз вакцини: на Закарпатті розпочали вакцинацію диких тварин проти сказу
- Зіниці не реагували на світло: в Ужгороді спіймали водія у стані наркотичного сп’яніння
- На Закарпатті відзначили учасників зимових Олімпійських ігор 2026
- «Разом заради повернення»: в Ужгороді відкрили виставку про звільнених із полону українців
- Із російського полону повернувся військовий із Берегівщини Степан Поляк
- Закарпатець переміг у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2026»

До цієї новини немає коментарів