У "готельного злодія" в Ужгороді патрульні виявили і наркотики

Вчора близько 5-ї години вечора екіпаж ужгородських патрульних здійснив виїзд до одного з готелів міста. З вікна 7-го поверху жінка кликала на допомогу.
Як з’ясувалося, невідомий чоловік із застосуванням сили пограбував її, викравши шкіряну дублянку, мобільний телефон та велику суму грошей, зачинив у кімнаті та зник в невідомому напрямку.
Отримавши прикмети злочинця, патрульні одразу почали працювати по гарячих слідах. Завдяки спільним злагодженим діям декількох екіпажів, менше як за півгодини правопорушника вдалося розшукати.
При поверхневій перевірці у громадянина виявили суху подрібнену речовину зеленого кольору, схожу на наркотичну. Викрадені речі заявниці також були у чоловіка.
Порушника негайно затримали та доставили в міськвідділок. Справою займаються слідчі.
Джерело: Патрульна поліція Ужгорода та Мукачева
До теми
- СБУ, Нацполіція та прикордонники ліквідували на Закарпатті черговий трансфер ухилянтів до ЄС
- Запропонував допомогу, а потім побив: на Мукачівщині затримали чоловіка за пограбування пенсіонерки
- На Закарпатті СБУ, БЕБ та прокуратура викрили чергову схему заволодіння державними коштами у медичній сфері
- Біля Ужгорода сталася смертельна ДТП за участі мотоцикліста
- В Ужгороді презентували результати українсько-американського проєкту з освітньої реінтеграції ветеранів
- Розікрали 2,2 млн грн під час ремонту школи: поліцейські Ужгородщини повідомили про підозру підряднику
- Трансфер, готель і переправа через Тису: поліція затримала організаторів незаконного виїзду за кордон
- На Закарпатті відзначили бійців спецпідрозділу «КОРД» з нагоди 10-річчя підрозділу
- Нові можливості для розкриття злочинів: мукачівські криміналісти отримали мобільну лабораторію
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, прикордонники та прокуратура перекрили черговий «трансфер» ухилянтів до ЄС
- На Берегівщині тривають пошуки 10-річного хлопчика, якого віднесло течією Тиси: поліція просить допомогти з інформацією
- «Залізна людина з великим серцем» – в Ужгороді презентували документальний фільм, присвячений пам'яті Героя України Георгія Кірпи
- У травні закарпатські патрульні розшукали 7 водіїв, які залишили місце ДТП
- СБУ та Нацполіція викрили на Закарпатті очільника сільради на оборудках із землею
- Жорстоке подвійне вбивство на Мукачівщині: закарпатець забив молотком двох односельців та травмував власного батька
- У Берегівському районі 15-річний за кермом збив 10-річну дівчинку
- Перевищення норми у 6 разів: в Ужгороді нетверезий керманич влаштував подвійну ДТП
- "Щоб імена наших героїв жили вічно": в Ужгороді представили проєкт "Віртуальна алея пам’яті"
- У Хусті поліція затримала зловмисника, який погрожував підірвати гранату в будинку, де перебувала його родина
- На Хустщині поліцейські встановлюють обставини смертельної ДТП за участі мотоцикліста

До цієї новини немає коментарів