Вчора крали камінь і ліс. Поліція не дозволила

Біля природного заповідника, скали «Чорна Гора» у Виноградівському районі працівники кримінальної поліції виявили автомобіль «УАЗ 3662» з бутовим каменем.
.jpg)
Двоє чоловіків встигли навантажити в транспортний засіб 5 м. куб. породи. Поліція встановила, що цими особами є 59-річний мешканець Виноградова та його товариш – 59-річний мешканець смт. Королево. Правоохоронцям чоловіки пояснили, що брали камінь для будівництва огорожі.
.jpg)
За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 240 Кримінального кодексу України, тобто порушення правил охорони надр. Автомобіль поміщено на спецмайданчик Виноградівського відділення поліції.
Інший випадок трапився вночі 23 листопада, на спецпосту «Сойми», де поліція Міжгірщини зупинила вантажівку з причепом, яка перевозила дуб. Документи на вантаж викликали сумніви правоохоронців. За кермом знаходився 34-річний львів’янин. Автомобіль затримано, проводиться перевірка.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- В Ужгороді відкрили скульптуру Михайла Деяка «Реконструкція подій» про досвід війни
- На Закарпатті пройдуть масштабні планові навчання з цивільного захисту
- За матеріалами поліції Закарпаття судитимуть водія, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП
- У центрі Ужгорода лунали постріли: поліція розшукала неповнолітніх
- Авто для ЗСУ опинилися у продажу: на Закарпатті викрили підприємця
- Поліція Закарпаття розслідує аварію на Берегівщині, в якій загинув водій легковика
- В Ужгороді відзначили переможців і призерів фінального етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
- Понад 2,2 кг наркотиків намагалися ввезти в Закарпаття: поліція затримала наркокур’єра з Дніпра
- Викрав ключі з будинку та незаконно заволодів автомобілем закарпатця: поліцейські Сваляви затримали рецидивіста
- На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати
- На Закарпатті судитимуть 12 учасників злочинної групи – арештовано майно на майже 20 млн грн
- Фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології зібрав в Ужгороді понад 150 школярів з усієї країни
- Поліцейський-ветеран із Закарпаття Владислав Горнодь виборов призове місце на міжнародному турнірі з джиу-джитсу
- На Рахівщині поліцейські затримали підозрюваного у смертельному побитті чоловіка
- В Ужгороді стартував Перший відкритий чемпіонат області з кібербезпеки «TEIB-2026»
- Заподіяв смертельний удар в серце: поліція Хуста затримала підозрюваного в умисному вбивстві чоловіка
- Поліцейські Закарпаття розслідують автотрощу в селі Ракошино: один чоловік загинув, ще один – травмований
- Студент із Закарпаття став кращим в Україні на конкурсі фахової майстерності «EdUP Welding Cup 2026»
- Увага! Тимчасове обмеження руху в селі Ракошино через ДТП з потерпілими
- В Ужгороді обговорили новий Суспільний договір для післявоєнної України

До цієї новини немає коментарів