У Хусті чекають Санта-Клаусів на ... велосипедах!

25 грудня, напередодні римо-католицького Різдва, у Хусті вже вчетверте пройде зимовий велопробіг “Santa Bike”.
Як зазначив голова Велоб’єднання Андрій Козир, хустяни на «залізних конях» мандруватимуть вулицями міста, аби разом відчути атмосферу Нового року та Різдва Христового.
"Пропонуємо всім, хто має велосипед, проїхатись із нами, – підкреслив організатор велопробігу. – Бажано мати при собі святкову атрибутику, скажімо, шапку Діда Мороза, бороду, дощик, кульки і все, на що вистачить фантазії".
Збиратимуться велолюбителі о 13:30-13:50 годині на Майдані Незалежності.
Учасники Велоб’єднання пропонують підтримати акцію допомоги сиротам. У минулому році, до речі, вони активно долучилися до допомоги дитбудинкам.За матеріалами voloshyna.org.ua
До теми
- В Ужгороді відкрили скульптуру Михайла Деяка «Реконструкція подій» про досвід війни
- На Закарпатті пройдуть масштабні планові навчання з цивільного захисту
- В Ужгороді відзначили переможців і призерів фінального етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
- Фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології зібрав в Ужгороді понад 150 школярів з усієї країни
- В Ужгороді стартував Перший відкритий чемпіонат області з кібербезпеки «TEIB-2026»
- Заподіяв смертельний удар в серце: поліція Хуста затримала підозрюваного в умисному вбивстві чоловіка
- Студент із Закарпаття став кращим в Україні на конкурсі фахової майстерності «EdUP Welding Cup 2026»
- В Ужгороді обговорили новий Суспільний договір для післявоєнної України
- Навчалися й ділилися досвідом: на Закарпатті провели міжнародний тренінг з реабілітації та протезування
- Масштабний проєкт зі збереження унікальної пам’ятки сакральної архітектури реалізують на Закарпатті
- У Берегові виявили іноземця, який майже18 років незаконно проживав в Україні
- У Закарпатській області провели чотириденний тренінг для вчителів
- В атріумі ОВА розгорнули благодійну виставку-продаж робіт закарпатських художників. Половина коштів – на підтримку ЗСУ
- В Ужгороді розпочала роботу наукова школа «Закарпаття по-закарпатськи»
- В Ужгороді відбувся всеукраїнський форум «Як навчання стає відкритим»
- На Закарпатті відбувся тренінг для лікарів з імунопрофілактики новонароджених
- У Нижньоворітській громаді завершили монтаж першої на Закарпатті вітроелектростанції
- Співпраця Закарпаття і Кошицького краю: українські туроператори відвідали аеропорт у Словаччині
- Закарпаття започаткувало командні змагання «Математика без меж»
- Нові освітні простори відкрили у найвисокогірнішій громаді країни – Ясінянській

До цієї новини немає коментарів