"Любителів кайфу" затримали поліцейські в Мукачеві

Побачивши правоохоронців чоловік помітно занервував, чим викликав додаткові підозри. Повідомивши громадянина про намір проведення поверхневої перевірки та відповідальність за зберігання чи збут заборонених речовин, чоловік зізнався правоохоронцям, що має при собі шприц з «креатином». В присутності слідчих та понятих у громадянина дійсно виявили запаяний шприц, однак з кристалічною речовиною світло-жовтого кольору, схожою на наркотичну метамфетамін.
Цієї ж ножі, близько 5-ї години ранку ужгородські патрульні помітили Merсedes іноземної реєстрації, який зупинився з порушенням на площі Кирила і Мефодія. Під час перевірки документів і поверхневого огляду, у водія виявили поліетиленовий пакетик з подрібненою речовиною рослинного походження, схожою на марихуану.
В діях обох громадян вбачаються ознаки злочину. Всі речові докази вилучили слідчі.
До відома, протягом листопада поточного року патрульні Ужгорода та Мукачева виявили вже 28 випадків незаконного обігу наркотичних речовин.
Джерело: Патрульна поліція Ужгорода та Мукачева
До теми
- За матеріалами поліції Мукачева до 8 років ув’язнення з конфіскацією майна засуджено обвинувачених у розбійному нападі
- У Мукачеві рятувальники деблокували водія з понівеченого внаслідок ДТП авто
- Інклюзивна мобільність: в Ужгороді обговорили доступність навчання водінню для людей з інвалідністю
- У Мукачеві та Ужгороді стартує друга хвиля програми стажувань для молоді віком 16-29 років
- Керував у стані сп'яніння та скоїв ДТП: патрульні у Мукачеві притягнули до відповідальності порушника
- У Мукачеві прокуратура повідомила про підозру медику, через непрофесійні дії якої від пологової травми померло немовля
- Поліція Мукачева розслідує факт смерті п’ятимісячного хлопчика в обласній дитячій лікарні
- За фактом бійки у центральній частині Мукачева поліцейські відкрили кримінальне провадження
- Заробіток на гуманітарній допомозі: на Ужгородщині викрито незаконний «бізнес» з продажу авто для військових
- Поліція Закарпаття закликає батьків стежити за перебуванням дітей біля водойм у зимовий період
- На Закарпатті зафіксували землетрус
- Хуліганський напад у Мукачеві в новорічну ніч – повідомлено про підозри трьом нападникам
- На кордоні з Угорщиною виявили викрадену автівку
- Поблизу Мукачева чоловік потрапив під поїзд
- "Ми їх всіх чекаємо”: у Мукачеві родичі безвісти зниклих та полонених зробили виставку фото
- У Мукачеві поліція затримала двох підлітків, які скоїли серію пограбувань за один вечір
- Сильний сніг і вітер: рятувальники ліквідовують наслідки падіння дерев на Закарпатті
- Прокурори Закарпаття передали військовим два автомобілі та БПЛА, які вилучені у рамках кримінального провадження
- Сьогодні 9 громад Закарпаття отримали ключі від нових шкільних автобусів
- Погрожував цивільній дружині та тяжко травмував її батька: поліція Мукачева оголосила підозру зловмиснику

До цієї новини немає коментарів