Водій "Опеля" на Мукачівщині "викинув" з траси мікроавтобус "Мерседес" і розбив "Крайслер"

Учора передобідньої пори на автодорозі поблизу села Нижній Коропець Мукачівського району сталася ДТП за участю відразу трьох автомобілів. Троє потерпілих у лікарні, з них один водій перебуває в реанімації з політравмою.
Винуватцем аварії став 55-річний житель с.Жнятино Мукачівського району. Керуючи автомобілем «Опель», чоловік не впорався з керуванням і виїхав на зустрічну смугу. Там «Опель» зіткнувся із мікроавтобусом «Мерседес Спрінтер» під керуванням 29-річного жителя смт.Чинадієво. Від удару «Мерседес» відкинуло в кювет, де він перекинувся.
На цьому все не завершилося. Далі «Опель» зіткнувся із автомобілем «Крайслер», який їхав позаду «Мерседеса» і яким керував 53-річний мукачівець.
Внаслідок ДТП в лікарні опинилися троє чоловік: водій «Опеля», водій «Мерседеса» і 32-річний пасажир «Крайслера». Найважчий стан першого – він лежить в реанімації з політравмою.
За даним фактом поліція розпочала кримінальне провадження, автомобілі поміщено на спецмайданчик поліції. Експертиза зафіксувала, що всі три водії були тверезі. Обставини мукачівської ДТП з’ясовують слідчі.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- ДТП на Мукачівщині: рятувальники деблокували водія з понівеченої вантажівки
- На Закарпатті поліція розслідує дві ДТП з потерпілими: затримано п’яних водіїв
- За минулий місяць закарпатські поліцейські розшукали 42 водіїв, які залишили місце ДТП
- Смертельна ДТП на Ужгородщині, в якій загинув прикордонник: прокуратура скерувала обвинувальний акт до суду щодо винуватиці
- За тиждень на дорогах Закарпаття – 10 ДТП із жертвами та травмованими
- Рахівські поліцейські викрили водія автобуса, який після наїзду на пішохода поїхав з місця ДТП. Йому вже повідомили про підозру
- На Хустщині поліція затримала водія, який у стані сп’яніння скоїв аварію з потерпілими
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну аварію на Хустщині – загинула велосипедистка
- Від початку року закарпатські поліцейські Закарпатської області зафіксували 229 ДТП із потерпілими та загиблими
- Поліцейські Закарпаття розслідують смертельну аварію за участі автомобіля «швидкої» на Тячівщині
- В Ужгороді патрульні виявили автомобіль-"двійник"
- Рятувальники та медики деблокували водія, автомобіль якого перекинувся на дах і опинився у воді
- Нетвереза та без права керування — патрульні в Ужгороді оштрафували водійку на понад 58 тисяч гривень
- Скоїв ДТП і втік — ужгородські патрульні встановили встановили водія та притягнули до відповідальності
- Прокуратура в апеляції відстояла покарання для винуватця «п’яної» ДТП із шістьма постраждалими. Чоловіка засуджено до 4 років і 6 місяців позбавлення волі
- Водій з ознаками наркотичного сп'яніння та без права керування: в Ужгороді патрульні склали на порушника 5 адміністративних матеріалів
- Поліція розслідує смертельну ДТП у Синевирі: загинув неповнолітний водій мотоциклу, а його пасажир отримав травми
- Поліція Рахівщини розслідує аварію, внаслідок якої тяжкі травми отримав неповнолітній пасажир мотоцикла
- Смертельна ДТП на Хустщині: поліція з'ясовує деталі
- У травматолого-ортопедичному відділенні Закарпатської обласної дитячої лікарні – наплив підлітків із мотоциклетними травмами
До цієї новини немає коментарів