Шукали двох, знайшли п'ятьох - біля Говерли заблукали туристи

Шукали двох, знайшли п'ятьох - біля Говерли заблукали туристи
Залучали до пошуків івано-франківських та закарпатських рятувальників

 

На г. Говерлі, біля смт. Ворохта, заблукали двоє туристів.

Про це повідомили в Управлінні з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації.

Вчора о 17.55 год. для проведення пошуково-рятувальних робіт виїхали рятувальники Ворохтянського ПРВ ГПРЧ АРЗ СП. О 20.15 год. гірські рятувальники знайшли двох заблукалих туристів на довгому маршруті на кордоні між Івано-Франківською та Закарпатською областями, стан їх задовільний.

В ході проведення пошуково-рятувальних робіт вдалося з’ясувати, що ці туристи приїхали на автобусі на СБ «Заросляк» в складі групи з Київської області та м. Київ . Тимчасово проживають в садибі «Керамич» в смт. Ворохта. І за їх інформацією до автобуса не повернулося ще 4 туристи. О 22.13 год. рятувальниками знайдено ще 3 туристів в районі короткого маршруту. Стан їх задовільний.

О 22.40 год. для надання допомоги в проведенні пошуково-рятувальних робіт залучено ГПРВ с. Лазещина АРЗ СП УДСНС в Закарпатській області. О 01.00 год. рятувальники ГПРВ с. Лазещина знайшли заблукалого туриста на полонині Гропа. Стан задовільний.

 

04 грудня 2016р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів