У Рахові поскаржились на відсутність відбійників на трасі національного значення

За словами користувачів, по вул. Київська перепад висоти до річки становить біля п’яти метрів і стримати авто від падіння в річку дерева, які ростуть на узбіччі, не в змозі.
У Службі автомобільних доріг у Закарпатський області на таке відповіли, що встановити бар’єрне огородження вони на цій ділянці траси не можуть. Дорожники стверджують, що на узбіччі ростуть 58 дерев комунальної власності, через які неможливо забезпечити параметри безпеки руху. І тільки при зрізанні цих дерев Рахівською міською радою вони зможуть запланувати влаштування відбійників на вказаній ділянці.
Таке рішення обурило користувачів соцмереж, які, посилаючись на державні стандарти, назвали таке рішення автодору безглуздим. Тому ініціатори сервісу «Карта проблем Рахівщини» запропонували Службі автодоріг переглянути його і спільно з комунальниками вирішити проблему безпеки руху в місті та на решті ділянки траси Н-09 до смт. Ясіня.
Нагадаємо, 7 листопада тут трапилось ДТП – через несправність електроніки мікроавтобус Mersedes вилетів з дороги та опинився посеред річки. Водія із численними ушкодженнями шпиталізували.
До теми
- Закарпатський обласний центр підготовки населення до нацспротиву відкриває 10-й набір на навчальний курс
- В Ужгороді протягом двох тижнів можна переглянути виставку дитячих робіт «Листівка миру»
- Закарпаття представило досвід підтримки ветеранів на Всеукраїнському форумі в Києві
- Пів сотні українських ветеранів піднялися на найвищу точку Карпат - гору Говерлу
- В Ужгороді презентували творчі роботи учасників конкурсу «Листівка миру» та нагородили переможців
- На Ужгородщині відкрили меморіальну дошку полеглому Герою-прикордоннику
- У Мукачеві відкрили сучасний ветеранський хаб
- На Закарпатті пілотував проєкт «Шкільний омбудсман»
- На Рахівщині водій, не впоравшись із керуванням, зіткнувся з електричним стовпом та перекинувся
- Хуст прийняв завершальний забіг Transcarpathian Grand Run — марафон і благодійність
- Реалізація державної стратегії розвитку розподіленої генерації: Закарпаття приймає виїзне засідання парламентського Комітету з енергетики
- П’ятеро закарпатців – спортсменів з інвалідністю та їхні тренери – отримуватимуть стипендію Президента України
- Завтра в Ужгороді вчетверте відбудеться культурно-мистецька акція «Жива спадщина»
- На Закарпатті відбулася серія тренінгів для жінок і дівчат у межах проєкту з розвитку лідерства та безпеки
- На Закарпатті відбулося обласне засідання Конгресу місцевих і регіональних влад при Президентові України
- «Діалоги влади та бізнесу»: на Закарпатті говоритимуть про безбар'єрний доступ до культурної спадщини
- Поліцейські Рахова розслідують аварію за участі мотоцикла та легковика: травмовані водій та неповнолітній пасажир двоколісного
- 14 жовтня в Ужгороді відбудеться масштабний фестиваль кар’єри «Платформа твоїх можливостей»
- «Платформа твоїх можливостей»: 14 жовтня в Ужгороді вперше відбудеться обласний фестиваль кар’єри
- У дитячому реабілітаційному центрі у Пилипці відкрили новий спортивний майданчик

До цієї новини немає коментарів