На Ужгородщині лісова охорона зловила на гарячому чорних лісорубів

У Державному лісфонді Ужгородського лісгоспу браконьєри скоїли незаконну рубку, у результаті чого нанесли шкоду державі на суму понад 40 тисяч гривень.
Так у кварталі 37 виділі 5 Кам’яницького лісництва лісовою охороною під час обходу лісового масиву виявлено незаконну рубку ростучих дерев породи дуб загальною кубомасою 8,28 м³. На місці скоєння адмінправопорушення виявлено двох лісопорушників та автомобіль «Renault Master» уже з завантаженими у нього трьома колодами незаконно зрубаної ділової деревини.
Мікроавтобус та незаконно зрубана деревина, яка була в ньому, передані працівниками лісової охорони в Ужгородське районне відділення ВП ГУНП України.
Наразі по факту скоєного злочину йде розслідування.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ
До теми
- «Драма сьогодення»: в Ужгороді пройде фестиваль актуальної драматургії
- Музейний лекторій: в Ужгороді відбудеться захід до Міжнародного дня жінок та дівчат в науці
- Прапор Надії – символ пам’яті про українських військових, які перебувають у полоні або вважаються зниклими безвісти – підняли в Ужгороді
- Інклюзивна мобільність: в Ужгороді обговорили доступність навчання водінню для людей з інвалідністю
- 13-15 лютого відбудеться фестиваль «Ужгородська Палачінта»
- Місто крізь об’єктив: у скансені відкрили фотовиставку «Мій Ужгород»
- В Ужгороді відбулася зустріч з представниками бізнесу та територіальних громад щодо підтримки підприємництва
- У Мукачеві та Ужгороді стартує друга хвиля програми стажувань для молоді віком 16-29 років
- На Закарпатті працюють 52 кнопки термінового виклику поліції: допомога – в один дотик
- Ще п’ять замків Закарпаття увійшли до Державного реєстру пам’яток національного значення
- Помер керівник духового оркестру Закарпатської обласної філармонії Володимир Співак
- В Ужгороді для родин ромської громади провели інформаційну зустріч з освітніх питань
- Олімпійський прапор підняли в Ужгороді з нагоди відкриття Зимових Олімпійських ігор-2026 в Італії.
- Після 18 місяців у статусі зниклого безвісти в Ужгороді сьогодні попрощалися із 41-річним солдатом Олександром Шугаром
- У пошуках кращих форм та практик для України: УжНУ став майданчиком міжнародної дискусії та обміну досвідом
- У майстерні писанкарства в Ужгороді можна буде навчитися виготовленню традиційних закарпатських писанок
- На Закарпатті прокуратура повідомила про підозру голові сільради, який із спільником заволоділи землею та намагались легалізувати її походження
- У Закарпатському драмтеатрі імені братів Ю.-А. та Є.Шерегіїв відкриють нову локацію – сцену-трюм.
- В Ужгороді попрощалися із 25-річним захисником Олексієм Бриньком
- Закарпаття нарощує вітрову генерацію для стабільної роботи енергосистеми

До цієї новини немає коментарів