З настанням потепління Тисою попливли водолази з контрабандою

Державна прикордонна служба України продовжує активні заходи з протидії контрабандній діяльності на державному кордоні України.
Так учора прикордонники Мукачівського загону в рамках взаємодії з румунськими колегами припинили спробу переміщення через державний кордон тютюнових виробів. Під час проведення спільних заходів з перевірки держрубежу прикордонники затримали поблизу річки Тиса громадянина України, який був в гідрокостюмі та згодом виявили 4 пакунки з сигаретами.
Ще двох громадян України в гідрокостюмах затримали сьогодні зранку прикордонники відділу «Великий Бичків» цього ж загону. Помітивши охоронців кордону зазначені особи спробували утекти. Для затримання порушників прикордонники здійснили кілька попереджувальних пострілів вгору. Відносно затриманих співробітники Держприкордонслужби склали документи адмінпровадження.
До теми
- СБУ назвала російських командирів, причетних до удару по заводу Flex на Закарпатті
- Понад дві доби пошуків: на Закарпатті виявили тіло дитини, яку віднесла течія Тиси
- На Закарпатті митники вилучили майже сотню радарів для BMW вартістю близько 2 млн гривень
- На Закарпатті оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки
- Іванофранківець ризикнув мікроавтобусом заради легкого заробітку
- На Закарпатті стартував п’ятий патріотичний табір «Бойові хом’ячки»
- У Міжгір'ї перейменували вулицю на честь Степана Бандери: в області залишилося змінити назви ще двох вулиць
- Закарпатські школярі вибороли 46 нагород на всеукраїнських олімпіадах та МАН
- Спроба обійти закон: на митному посту «Вилок» затримали водія з пакетом незадекларованих доларів
- Фармацевтична галузь на шляху до ЄС: на Закарпатті обговорили нові правила, інвестиції та перспективи розвитку
- Дітки захисників із Донеччини, Запоріжжя та Київщини провели незабутній день на території санаторію «Деренівська купіль»
- На Закарпатті стартує проєкт виїзних сесій вакцинації: мобільні бригади працюватимуть у семи громадах області
- За кермом без обмежень: на Закарпатті для людей з інвалідністю представили адаптований транспортний засіб
- У День Героїв на Закарпатті відкрили Меморіал пам’яті полеглих захисників ФОТО
- На Закарпатті відбувся міжрегіональний профорієнтаційний форум для молоді
- Близько 100 заходів: як Закарпаття проведе Тиждень безбар’єрності
- В Ужгороді фахівці з України та Румунії обмінялися досвідом реабілітації після травм спинного мозку
- Майже 180 тисяч доз вакцини: на Закарпатті розпочали вакцинацію диких тварин проти сказу
- На Закарпатті відзначили учасників зимових Олімпійських ігор 2026
- Пасажирці потяга «Чоп – Захонь» на ходу закинули валізу з безакцизними сигаретами

До цієї новини немає коментарів