Закарпатська облрада: громадяни вдадуться до рішучих дій, якщо скасують мораторій на вивіз кругляка

У ході першого пленарного засідання шостої сесії облради крайові обранці прийняли звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення скасування мораторію на експорт необробленої деревини.
У документі зазначається: «Нами, депутатами Закарпатської обласної ради сьомого скликання на другому пленарному засіданні п’ятої сесії облради, яке відбулося 22 грудня 2016 року, було прийнято звернення щодо недопущення скасування мораторію на експорт необробленої деревини.
Однак, за інформацією, що шириться українськими та іноземними засобами масової інформації, за результатами візиту Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана до Брюсселю Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер заявив, що «як тільки український уряд представить до парламенту проект закону про скасування заборони на експорт лісу…», то отримає другий транш макрофінансової допомоги від Євросоюзу у розмірі 600 млн євро. Ця інформація викликає додаткове занепокоєння громадськості краю.
До нас, депутатів Закарпатської обласної ради, надходять численні звернення мешканців області, які обуреніситуацією, що склалася, з проханням не допустити скасування мораторію на експорт необробленої деревини, що катастрофічно вплине як на економічну, так і екологічну ситуацію краю, який і так щороку потерпає від нищівних повеней. Зокрема, як вбачається зі звернень, представники деревообробних підприємств, природозахисники, громадськість краю у випадку скасування мораторію на експорт необробленої деревини готові вдатися до рішучих дій щодо унеможливлення вивозу необробленої сировини за межі області.
Враховуючи викладене вище, ми, депутати Закарпатської обласної ради, у черговий раз переконливо просимо Президента України, Кабінет Міністрів України і Верховну Раду України, створити умови для розвитку вітчизняної деревообробної промисловості та не допустити скасування мораторію на експорт необробленої сировини», наголошується у документі.
Прес-служба Закарпатської облради
До теми
- Суд обрав безальтернативний запобіжний захід закарпатці, яка у стані сп’яніння скоїла смертельну ДТП — загинув прикордонник
- Бійців стрілецького батальйону поліції Закарпаття нагороджено відзнаками Президента України
- Податківці Закарпаття викрили підприємців на невидачі чеків. Штрафи склали понад 500 тис. гривень
- Прикордонний антирекорд: 19-річний юнак втринадцяте намагався незаконно перетнути кордон
- Оренда під контролем: податкова і міська влада Ужгорода акцентують на прозорості доходів від житла
- Рятувальники допомогли 12 туристам, які занедужали під час відпочинку в горах
- До 80-річчя обласний краєзнавчий музей отримав Почесну грамоту Кабінету Міністрів України
- Закарпаття у вогні: понад 1100 пожеж в екосистемах ліквідували з початку року
- Навчали, дивували і вчилися самі. Гвардійці Закарпаття провели урок мужності у таборі пластунів
- Протягом одного дня гірські рятувальники надали допомогу п'ятьом туристам
- У горах поблизу кордону прикордонники виявили тіло людини
- БЕБ на Закарпатті забезпечило відшкодування 9 млн грн несплачених податків
- На Тячівщині прокурори скерували до суду обвинувальний акт щодо двох чоловіків, які незаконно переправляли до Румунії військовозобов’язаних киян
- Негода наробила біди на Закарпатті: рятувальники здійснили 20 виїздів
- На Закарпатті прокурори довели вину шахрая, який привласнив 6,3 млн грн грошової допомоги родині загиблого військовослужбовця
- Прокуратура повідомила про підозру жительці Перечина у вчиненні смертельної ДТП, у якій напередодні загинув прикордонник
- На Закарпатті внаслідок ДТП на контрольно-ревізійному пункті загинув військовослужбовець ДПСУ — поліція затримала водійку з ознаками сп'яніння
- Пік відпусток - пік черг: суттєво збільшилися черги на кордонах із Угорщиною та Словаччиною
- Через 5 порушень водій в Ужгороді отримав штрафів на загальну суму понад 60 тисяч гривень
- Поліція Мукачівщини встановлює обставини ДТП, у якій смертельно травмувався мотоцикліст
До цієї новини немає коментарів