Дербі в ДЮФЛУ завершилося обопільними перемогами

Першими на поле вийшли гравці старшої вікової групи U-17. Гра проходила за рівної боротьби, все ж мукачівці більше володіли м’ячем, але бракувало гостроти в атаці. Наслідком такої гри стала чи не єдина атака в першому таймі атака ужгородців, яка завершилася взяттям воріт у першому таймі – Василь Луців на 35-й хвилині через необачність захисників зумів вразити володіння Максима Колесника.
Проте вже в другій половині поєдинку господарі зуміли зібратися з силами й створити камбек. На 47-й хвилині кіпер ужгородців не за правилами повівся з нападником мукачівців у власному штрафному майданчику – пенальті без шансів виконав Артем Атамась. А через 3 хвилини вже другий Артем Баятян зумів проявити індивідуальну майстерність – протягнув м’яч через усю штрафну і перекинув кіпера СДЮСШОРа. Більш переконливою перемогу господарів робить Кучмар Степан, який головою замикає передачу з кутового . Тож 3:1 перемагають підопічні Івана Фізера.
Більш драматично проходив двобій між командами з гравців 2002 р.н. (U-15). На полі точилася безкомпромісна боротьба з низкою моментів у обох команд. Упродовж першої половини двічі кіпера мукачівців рятувала поперечина, а от господарі наприкінці тайму втратили просто забійний момент – після стрімкого виходу один- в-один нападника «Мункача» з воротарем СДЮСШОР очну дуель виграв голкіпер ужгородців. В другій половині напруга не спала, скоріше навпаки. Нерви не витримали в ужгородців, два гравці СДЮСШОРу були змушені покинути поле через картки. Але це ще більше завело команду і вони, скориставшись розслабленістю суперника наприкінці зустрічі провели дві разючі атаки й здобули перемогу – 2:0.
Дві інші команди «Мункача» U-16 та U-14грали на виїзді проти «Карпат». В обох матчах наші команди поступилися – 0:5 та 0:3. А команди СДЮСШОР цих вікових груп грали вдома з конкурентом мукачівців у боротьбі за збереження прописки у вищій лізі – івано-фрпанківською «Нікою». Колектив СДЮСШОРа U-16 зіграв унічию – 2:2, а молодша команда U-14 переграла івано-франківців – 3:0.
Тож «Мункач» продовжує затяту боротьбу за збереження прописки у вищій лізі ДЮФЛУ.
Роман СЕНИШИН.
До теми
- 12-річний силач з Мукачівщини Василь Маєвський тричі встановив світовий рекорд
- В Ужгороді відбувся відкритий Кубок міста з баскетболу серед ветеранів
- Близько 200 учасників з Ужгорода, Львова та Мукачева змагаються у Відкритому новорічному турнірі з фехтування, присвяченому ЗСУ
- В Ужгороді відбувся новорічний турнір із боксу
- В Ужгороді відбувся відкритий зимовий турнір із дзюдо «Randori Winter Cup»
- ГО «Великі Перемоги» підсумувала в Ужгороді футбольний сезон-2025 та відзначила юних спортсменів
- В Ужгороді відбувся Міжнародний турнір з кікбоксингу
- Командний чемпіонат України та чемпіонат України серед спортивних клубів з художньої гімнастики відбулися в Ужгороді
- В Ужгороді триває 20-й ювілейний Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Карпатія 2025»
- Півфінал Кубку області з волейболу: "УжНУ" поступився "Імпульсу"
- Блискучий виступ у Сату-Маре: юні дзюдоїсти з Ужгорода завоювали 9 медалей міжнародного турніру
- В обласному центрі відбувся перший «UZHTRAIL 2025»
- Ужгородців запрошують у неділю на благодійний забіг у Шахтинському лісі
- В Ужгороді відбувся відкритий чемпіонат міста з водного поло серед юнаків та дівчат
- Відкритий турнір «Великі перемоги» серед юних футболістів - в Ужгороді
- В Ужгороді провели відкритий Кубок міста з кікбоксингу WAKO серед дітей, юнаків та юніорів
- Останні новини футболу: підсумки «Золотого м'яча»
- Чемпіонат області та Кубок Ужгорода з легкої атлетики відбулися на стадіоні «Авангард»
- "Закарпатські ведмеді-УБД" — срібні призери всеукраїнського турніру серед ветеранів війни
- Закарпатець став «Бійцем року 2025» за версією Міжнародної федерації змішаних єдиноборств IMMAF

До цієї новини немає коментарів