Відкритий кубок Ужгорода зібрав кращих мотогонщиків краю

Як зазначив голова обласної федерації мотоциклетного спорту Віктор Стегура, у кубку обласного центру взяли участь багато юних шанувальників цього виду спорту, зокрема, найбільше новачків представило Мукачево. «Вийшло прекрасне свято, прийшла велика кількість вболівальників, гадаю, ніхто розчарованим не залишився», – зазначив Віктор Стегура. У церемонії нагородження взяв участь і міський голова Богдан Андріїв.
В міському кубку перше загальнокомандне місце посіли гонщики з Ужгородського клуб «Загоркрос-екстрім», другими стали спортсмени з мукачівського клубу СК «ім. Г Черепані», третю сходинку посіли шанувальники мотоспорту з хустського СК «Хуст-екстрім».
В особистому заліку в класі мотоциклів з об’ємом двигуна до 50 см3 (спортсмени віком від 6 до 9 років) переможцем ставужгородець Денис Качур, срібло дісталося Валентину Кудрявцеву (Ужгород), третє місце в Богдана Івановчик з Великого Березного.
У класі мотоциклів 65 см3 (9-11 років) найшвидше фінішну пряму перетнув виноградівець Василь Курош, друге в Михайла Васько (Іршава), третім став Валерій Данча (Великий Березний).
В змагання спортсменів з мотоциклами об’єм дивгуна яких 85 см3 вікторію святкував Владислав Віраг (Іршава), слідом за ним гонку закінчив Ласло Переш з Мукачева, третє також в іршавського мотогонщика Павла Кіляха.
Серед юніорів (клас мотоциклів 180 см3) реноме лідера за відсутності Едуарда Штефуци, який бере участь у Кубку Європи в Польщі підтвердив ужгородець Владислав Красніков. Слідом за ним завершили гонку двоє вихованців обласної ДЮСШ – Атілла Тар та АлексІванчу.
В потужному класі мотоциклів МХ-1 до 400 см3 не було рівних ужгородцю Андрію Крічфалуші, друге місце виборов хустянин Василь Десятка, третє в представника обласного центру – Сергія Павлова.
В класі мотоциклів до 250 см3 (МХ-2) переможцем гонки став Артем Мартиненко, срібло дісталося Івану Керецману з Великого Березного.
Роман СЕНИШИН
До теми
- Закарпаття приймало фінал Турніру захисників
- «Закарпатське ведмежа» - відбувся відкритий чемпіонат Ужгорода з кіокушинкай карате
- Ужгородські школярі – бронзові призери всеукраїнських змагань з гандболу
- Закарпатець став сріблним призером Кубку світу з кікбоксингу WAKO
- Юні ватерполісти з Ужгорода – чемпіони України
- На Закарпатті проведуть традиційний футбольний юнацький турнір на честь Андрія Гаваші
- В Ужгороді відбувся чемпіонат України з пляжного волейболу в категорії «START»
- Ужгородські школярі – серед кращих спортивних орієнтувальників України!
- «Uzhgorod Swimming Open» – в обласному центрі відбувся відкритий чемпіонат міста з плавання
- Юна закарпатка здобула перше золото для України на чемпіонаті Європи з армреслінгу
- Ужгородські «Карпати» – срібні призерки Кубка України з гандболу серед жінок
- Закарпатці - серед переможців чемпіонату Європи з армрестлінгу
- Закарпатські дзюдоїсти вибороли 12 медалей на міжнародному турнірі в Словаччині
- Ужгородка Влада Харькова здобула першу за 7 років медаль України на Кубку світу з фехтування у жіночій одиночній шпазі
- В Ужгороді знову запрацювали активні парки
- Юна закарпатка стала чемпіонкою України зі змішаних бойових єдиноборств
- Юні ужгородські дзюдоїсти вибороли дві бронзи міжнародного турніру у Словаччині
- Історичне срібло в жіночому футболі їде на Закарпаття!
- «Ігри Воїнів Карпат»: масштабний спортивний турнір відбувся у Берегові
- Разом переможемо: на Закарпатті стартував обласний етап проєкту «Пліч-о-пліч: Всеукраїнські шкільні ліги»
До цієї новини немає коментарів