"Столичний гість" на Закарпатті дбайливо вирощував ..."травичку"!

У приватній оселі у селі Люта на Великоберезнянщині.

 

Напередодні, 2 червня, працівники поліції Великоберезнянського району спільно з працівниками Управління протидії наркозлочинності навідалися в оселю 33-річного уродженця столиці, який тепер проживає в с.Люта Великоберезнянського району. Цей чоловік уже має судимість за наркотики.

Цього разу в нього виявили та вилучили 38 рослин конопель, які господар висіяв у горшки та дбайливо доглядав. Як пояснив чоловік, він висадив коноплі з метою подальшого вживання марихуани.

За цим фактом поліція розпочала кримінальне провадження за ч.1 ст.310 Кримінального кодексу України (Незаконний посів або вирощування конопель). Вилучені рослини направлено на експертизу.

Джерело: Відділ комунікації поліції Закарпатської області

 

03 червня 2017р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*