Юні футболісти Срібної Землі посіли друге місце на турнірі у Вінниці

У категорії до 2010 р. н. змагалися свалявські юні футболісти. Під час групового етапу закарпатці в усіх чотирьох поєдинках здобули перемоги. У першій грі була «бита» вінницька «Нива» (9:1). Згодом колектив Івана Грубінки переміг київський «Арсенал» (4:0) та «Левів» із Козятина (3:2). А в заключній грі групового етапу представники Срібної Землі виявилися сильнішими за житомирське «Полісся» (4:2). Таким чином, зайнявши перше місце в групі, наші земляки потрапили в 1/4 фіналу.
У плей-оф свалявці продовжили свою переможну серію і здолали «Новатор» з Хмельницького (3:1). За вихід до фіналу нашим хлопцям необхідно було знову перегравати «Левів». Цього разу арбітр зафіксував звитягу з рахунком 3:1. На жаль, переможна хода була зупинена в головній грі турніру. Київські «Чемпіони» виявилися сильнішими за свалявське «Сузір’я» (0:2).
В окремих номінаціях відзначилися й закарпатці: кращим гравцем турніру визнано Іллю Феделеша, кращим нападником – Давида Русина, а кращим захисником – Віталія Суботовського.
Джерело: Голос Карпат
До теми
- Команда ужгородської ДЮСШ №1 повернулася з міжнародного турніру з 17 нагородами
- Срібло чемпіонату і путівка у Вищу лігу для ЖФК «Ужгород» – в обласному центрі сьогодні вітали спортсменок
- Підготовка збірної України до міжнародних турнірів та останні новини європейського футболу
- Сьогодні – Всеукраїнський день футболу. Ця дата нерозривно пов’язана саме з Ужгородом
- В Ужгороді вшанували пам’ять Почесного громадянина міста Василя Стеца матчем ветеранів футболу
- Відбувся відкритий чемпіонат Ужгорода з боксу
- В Ужгороді відбувся п’ятий турнір із мініфутболу серед ветеранів війни
- В Ужгороді відбувся Всеукраїнський дитячий турнір пам’яті Михайла Михалини
- Кубок Ліги 2026 розіграли в Ужгороді!
- Відбувся відкритий кубок Ужгорода та Закарпатської області з адаптивних видів спорту серед ветеранів і військовослужбовців
- Ветеранський спортивний клуб «CS GLADIATOR» відзначає річницю діяльності турніром в Ужгороді
- Успішний виступ юних закарпатських дзюдоїстів – шість призових місць на міжнародному турнірі
- В Ужгороді, на базі ПАДІЮНу, відбувся благодійний турнір із дзюдо, присвячений Пам'яті загиблих воїнів
- Історичний тріумф: закарпатець став першим юніором України з нормативом майстра спорту міжнародного класу
- В Ужгороді відбувся відкритий Кубок міста з баскетболу серед ветеранів
- Благодійний футбольний турнір на честь ветеранів війни та пам'яті загиблих захисників провели на Закарпатті
- Близько 200 учасників з Ужгорода, Львова та Мукачева змагаються у Відкритому новорічному турнірі з фехтування, присвяченому ЗСУ
- В Ужгороді відбувся новорічний турнір із боксу
- ГО «Великі Перемоги» підсумувала в Ужгороді футбольний сезон-2025 та відзначила юних спортсменів
- В Ужгороді відбувся Міжнародний турнір з кікбоксингу

До цієї новини немає коментарів