В одному "Опелі" стражі кордону знайшли сховок у паливному баці, в іншому — в колесі

Два випадки незаконного переміщення тютюнових виробів через кордон попередили сьогодні вночі прикордонники Чопського загону.
Зокрема, у пункті пропуску «Тиса» прикордонним нарядом спільно з митниками під час огляду легкового автомобіля «Опель», словацької реєстрації, було виявлено 394 пачки сигарет «Lifa Strawberry». Допомогла правоохоронцям відшукати приховані цигарки службова собака «Білка», спеціально навчена на пошук тютюну. Контрабандний товар було приховано у паливному баку автомобіля, спеціально переобладнаному для переміщення тютюну за допомогою вварених перегородок.
Уже за декілька годин, прикордонниками відділу «Ужгород» виявлено ще один «Опель», також словацької реєстрації та з аналогічною знахідкою. Цього разу, у запасному колесі 21-річний закарпатець намагався перевезти 140 пачок сигарет «Bond».
В обох випадках сигарети та автівки вилучені митницею. Сума оцінки конфіскату наразі встановлюється, повідомляє прес-служба Чопського прикордонного загону.



До теми
- В Ужгородському районі - на повороті на Оріховицю - монтують комплекс автоматичної фіксації порушень ПДР TruCAM
- Незаконне переміщення підакцизних товарів: у закарпатця вилучили авто та цигарки на 300 000 гривень
- 6 років ув'язнення замість «легких заробітків» через соцмережі: у Мукачеві прокуратура довела вину чоловіка, який підпалив авто на замовлення
- На Закарпатті прикордонники першими зустріли Вифлеємський вогонь миру
- Пасажирці поїзда «Чоп - Захонь» на ходу підкинули баул із контрабандними сигаретами
- БЕБ викрило контрабанду під виглядом гуманітарки: на Закарпатті вилучено понад 36 тисяч пачок сигарет
- Чернівчанин віз зі Швейцарії дві торби «яблук» на мільйон гривень
- Закарпатські митники зупинили зухвалу спробу завезти в Україну «благодійні сигарети» на 3,5 млн грн
- Вогнеборці ліквідували у Хустському районі загорання КАМАЗа, що зайнявся під час руху
- На Закарпатті директор лісового підприємства намагався незаконно експортувати до Румунії іншу партію лісопродукції
- Вогнеборці ліквідували загорання автомобіля УАЗ, що зайнявся під час руху
- На Тячівщині поліцейські оперативно розшукали викрадений автомобіль та затримали зловмисника
- На кордоні зі Словаччиною викрито оборудку із приховуванням імпортного товару на 1,5 млн грн
- На Закарпатті дружині загиблого прикордонника передали державну нагороду
- На кордоні зі Словаччиною та Угорщиною закарпатські митники запобігли незаконному переміщенню понад 700 кг наркотичного чаю
- Хустські рятувальники ліквідували займання Audi Q7, яка загорілася під час руху
- На Закарпатті тривають роботи з розчищення доріг та обробки покриття проти ожеледиці у гірських районах
- На Закарпатті підбили підсумки проведення другого етапу тижня безпеки дорожнього руху
- Комерція замість гуманітарної допомоги : закарпатські митники упередили пів сотні спроб незаконного ввезення товарів під виглядом «гуманітарки»
- Кінолога Чопського прикордонного загону та його вівчарку відзначили на всеукраїнській церемонії «Чотирилапі захисники»

До цієї новини немає коментарів