Далі невисока паводкова хвиля буде просуватись по Тисі на території Угорщини і протягом 9-10 червня біля м.Чоп очікується підвищення рівня води на 2.0-2.5м в межах корінних берегів, йдеться у повідомленні Закарпатського гідрометеорологічного центру, інформує Перший Кабельний.
9-10 червня біля прикордонного Чопа очікується підвищення рівня води на 2.0-2.5 м
Сьогодні, 9 червня, на Тисі біля смт Вилок продовжується добігання води з верхів’їв з підвищенням рівня ще на 0.8-1.1 м над рівнем на 8 годину
До теми
- Міжнародне партнерство в дії: Закарпатську митницю відвідали представники делегації ЄС та МОМ
- На кордоні з Угорщиною серед гуманітарної допомоги виявили кросівки PUMA на майже мільйон гривень
- $10 тисяч за переправлення до ЄС: на Закарпатті викрито дві схеми незаконного перетину кордону
- Купання ледь не закінчилося трагедією: на річці Уж врятували 15-річну дівчину
- Трагедія на Берегівщині: під час купання на річці потонув підліток
- Закарпатська митниця: за порушення митного законодавства цьогоріч стягнуто у бюджет майже 15 млн грн
- На кордоні з Угорщиною буде частково уповільнено митні та прикордонні процедури
- На Закарпатті заблоковано ще три канали незаконного переправлення військовозобов’язаних через кордон: затримано трьох підозрюваних
- На кордоні з Угорщиною затримали розшукуваного Нацполіцією грабіжника
- Поліція Закарпаття видала Угорщині розшукуваного втікача-гвалтівника
- Не знали нічого один про одного: у Чопському загоні зупинили чоловіка з «дружиною напрокат»
- Угорщина вперше викликала російського посла через атаку РФ на Закарпаття
- Закарпатець намагався підкупити прикордонника
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники блокували нову ухилянтську схему
- На кордоні з Угорщиною закарпатські митники вилучили незадекларовані понад пів сотні тисяч євро
- В Ужгороді до 7 років позбавлення волі засуджено двох переправників ухилянтів
- До 12 тисяч доларів за «перехід»: на Закарпатті блоковано три схеми бізнесу на незаконних втечах за кордон
- Aqua Fest в Ужгороді: інтерактивний STEM-фестиваль про воду зібрав близько 120 учасників
- На кордоні зі Словаччиною закарпатські митники розкопали під шаром окатишів 8 ящиків контрафактних сигарет
- СБУ викрила угорського спецслужбіста, який керував агентурною мережею Будапешта на Закарпатті у 2025 році
Коментарі:
Залишити коментар:
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!
До цієї новини немає коментарів