Лікаря Хустської районної лікарні затримали на хабарі в доларах

Працівниками слідчого відділу прокуратури Закарпатської області спільно з співробітниками відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю УСБУ в області (ВБКОЗ) викрито при одержанні 400 дол США неправомірної вигоди лікаря Хустської районної лікарні та медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) (ч.3 ст. 368 КК України).
Як попередньо встановлено вказані кошти медпрацівник вимагала та отримала за вирішення питання про надання довідки про групу інвалідоністі.
Наразі вирішується питання про оголошення лікарю підозри у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.3 ст.368 КК України – одержання неправомірної вигоди службовою особою.
Разом з тим, перевіряється причетність інших медпрацівників цього закладу до вчинення вказаного правопорушення.
Довідково: санкція вказаної статті передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі строком до 10 років.
Джерело: prozahid.com, з посиланням на прес-службу прокуратури Закарпатської області
До теми
- На Закарпатті 18 дітей з діабетом отримали сучасні інсулінові помпи
- На Хустщині продовжують заходи із запобігання поширенню вірусного гепатиту А
- На Хустщині поліція затримала водія, який у стані сп’яніння скоїв аварію з потерпілими
- Прокуратура фіксує наслідки ворожого обстрілу у Мукачеві
- Окрім атаки в Мукачеві, є падіння шахеда на Хустщині (ФОТО)
- За матеріалами поліції Хустщини до 12 років ув’язнення засуджено чоловіка за умисне вбивство односельця
- На Закарпатті ДБР перекрило «стежку» через кордон, якою правоохоронець переправляв чоловіків до Словаччини
- За матеріалами ДБР судитимуть митника та працівника правоохоронного органу на Закарпатті, які хотіли заробляти на «контрабанді» чоловіків призовного віку
- Американські хірурги спільно з медиками Закарпатської обласної дитячої лікарні провели 34 операції за тиждень
- На Хустщині взято під варту зловмисників, які у стані сп’яніння напали на поліцейського та військовослужбовця
- У Закарпатській обласній дитячій лікарні тривають операції за участі провідних хірургів із США
- На Закарпатті прокуратура вручила підозру медику, який налагодив схему лікування пацієнтів «на папері»
- На Закарпатті ДБР викрило чергову схему переправлення ухилянтів за кордон
- У травматолого-ортопедичному відділенні Закарпатської обласної дитячої лікарні – наплив підлітків із мотоциклетними травмами
- У Закарпатській обласній клінічній лікарні за 4 години виготовили і встановили протез військовому з Херсона
- Після укусів комах: на Закарпатті двоє підлітків з ускладненнями потрапили до хірургії
- На Закарпатті судитимуть правоохоронця, викритого ДБР на організації переправлення ухилянтів до Словаччини
- У Хусті недобросовісний орендар сплатить до бюджету майже 290 тис. грн боргу за користування комунальною землею
- У Хусті прокуратура в суді зобов’язала забудовника сплатити до бюджету 670 тис грн пайової участі
- Унікальна операція на Закарпатті: військовому встановили 3D-протези обох ніг
До цієї новини немає коментарів