Увага! Шахраї надсилають листи від імені "Закарпатгаз збуту"

На Закарпатті шахраї проводять нову оборудку.
Краянам почали надходити листи, ніби то від «Закарпатагаз збуту», де пропонується сплатити борг за газ за пільговою ціною. Схема така: у дводенний термін внести 5-у частину від заборгованості і в такому разі підприємство ніби-то спише решту боргу. Та як з’ясувалося, реквізити не співпадають з оригінальними.
На підприємстві переконують – нічого подібного не надсилали. Це працюють шахраї. Подібний випадок зафіксували на Виноградівщині. Абонент та «Закарпатгаз збут» звернулися із заявою в поліцію. Це рекомендують зробити всім, хто отримав подібні листи.
До теми
- Спеціалізована антикорупційна прокуратура вимагає визнати необґрунтованими активи посадовця сервісного центру МВС України в Закарпатській області
- «Ми не відбиті й не вбивці — ми такі ж люди, які бояться за своїх рідних», — історія командира з 128-ї бригади
- Закарпатські газовики перемогли у всеукраїнських змаганнях аварійно-диспетчерських служб
- III Всеукраїнський форум міської мобільності в Ужгороді: підсумки першого дня
- 217 баночок «Леквару Перемоги» зварили в Мукачеві і зібрали близько 100 000 грн для ЗСУ
- На Закарпатті гостра потреба у донорах III- та IV- груп крові
- Понад 300 випадків Covid-19 зафіксували з початку року на Закарпатті: майже половина з них у серпні
- В області відкрили філію всесвітньо відомого підприємства «Турбогаз»
- Унаслідок російського обстрілу у Мукачеві, крім заводу Flex, різні ушкодження зафіксовано ще на 6 підприємствах та 9 приватних будинках
- Понад 450 тис. грн сплатить підприємець з Берегівщини через те, що пошкодив підземний газопровід
- Перечин встановив рекорд України в номінації "Найбільша кількість гібіскусів на одній локації"
- «Контракт 18–24» для 128 ОГШБр розширено на новий напрямок: оператори безпілотних систем.
- УжНУ посів 12 місце в Україні за кількістю вступників
- Фестиваль «Кіно cусідів» в Ужгороді
- 182 виїзди за тиждень: бригади аварійної служби Закарпатської філії «Газмережі» виїжджають на допомогу 24/7
- В Ужгороді до Міжнародного дня молоді проведуть форум «Формула покоління»
- В Ужгороді вчетверте проходить міжнародний фестиваль «Кіно сусідів»
- На Закарпатті відкривають новий профільний ліцей із посиленою військово-фізичною підготовкою
- Хочеш стати штурмовиком? У 128-й бригаді тренують тих, хто не вагається
- Ще один ветеранський простір відкрили у Закарпатській області
До цієї новини немає коментарів