Домашній дебошир-вбивця проведе за гратами довгі сім років

Така міра покарання визначена Великоберезнянським судом 29-річному чоловіку за побиття рідної бабусі, що призвело до смерті.
...30 січня, близько 20:00, у селі Ставне, що на Великоберезнянщині, 29-річний чоловік напідпитку побив свою бабусю. Від отриманих тяжких тілесних ушкоджень жінка згодом померла.
За фактом було відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 121 Кримінального кодексу України (Умисне тяжке тілесне ушкодження). Згодом справу було передано до суду. У результаті, суд смт. Великого Березного постановив визнати винним мешканця села Ставне у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого вказаною статтею, та призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі на 7 років, інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.
До теми
- 7 років під чужим іменем: на Закарпатті засудили чоловіка, який переховувався після вбивства батька
- Земельна афера на 9 мільйонів: на Закарпатті повідомили про підозру посадовцю сільради
- Після перебування у Воловецькому РТЦК помер чоловік: що відомо
- Трагедія на Мукачівщині: прокуратура контролює розслідування подвійного вбивства (ПОДРОБИЦІ)
- Жорстоке подвійне вбивство на Мукачівщині: закарпатець забив молотком двох односельців та травмував власного батька
- До 8 років ув’язнення засуджено закарпатку, яка за 1000 доларів продала сина і дочку для жебракування
- Поблизу кордону з Румунією прикордонники виявили тіло людини
- 60 діб у СІЗО без права застави: суд обрав запобіжний захід керівнику Ужгородського РТЦК та СП
- 7 років за ґратами: на Закарпатті засудили пенсіонера за замах на вбивство односельця
- 3 роки позбавлення волі з конфіскацією майна – вирок ужгородці, яка займалася збутом наркотиків
- Перед судом постане ужгородець, який намагався переправити за кордон комплектуючі до військового літака
- До 9 років ув’язнення засуджено закарпатця, який до смерті побив знайомого
- Працівник оборонного заводу на Закарпатті шпигував для росії через батька: деталі від прокуратури
- Святкували день народження — у Міжгір’ї засуджено чоловіка, який убив іменинника
- 170 км/год замість дозволених 40: в Ужгороді водій Audi Q5 отримав 10 років за смертельну ДТП
- 15 років ув’язнення за держзраду – «заочно» засуджено закарпатця, який воював за окупантів під Вовчанськом
- Сварка, яка призвела до вбивства – у Хусті на лаві підсудних чоловік, який вдарив ножем знайомого через зауваження
- За матеріалами поліції Виноградова до 8 років ув’язнення засуджено зловмисника за замах на вбивство закарпатки
- 10 років ув’язнення: засуджено закарпатця, який планував заробити 25 тисяч доларів на незаконному вивезенні немовляти
- На Закарпатті поліція затримала підозрюваного у зґвалтуванні малолітньої дівчини

До цієї новини немає коментарів