"Динамо" – чемпіон ДЮФЛУ U-17

У фіналі зійшлися львівські «УФК-Карпати» з київським «Динамо». До слова у попередній стадії кияни впевнено переграли однолітків донецького «Шахтаря» – 5:0, а от львів’яни створили неймовірний камбек. Поступаючись в рахунку – 0:3, команді київського олімпійського коледжу «ім. І.Піддубного» до кінця основного часу вони зуміли зрівняти результат, причому третій гол провели на останніх секундах гри. А пробилися «карпатівці» в фінал після пробиття тривалої серії післяматчевих пенальті. До слова, заключний переможний стандарт у складі львівської команди виконав воротар – закарпатець Михайло Готра.
Але в завершальному матчі чемпіонату «УФК-Карпати», хоч і демонстрували якісну гру, проте з реалізацією не виходило. Натомість гостро й головне результативно діяли динамівці, які вже до середини першої половини поєдинку вели в рахунку – 2:0. Львів’яни цілком могли створити інтригу, якби реалізували бодай половину зі своїх нагод, а ще реалізували пенальті, та це був не їх день. Кияни в другому таймі ще двічі вразили володіння «карпатівців» і здобули чемпіонський титул.
В церемонії нагородження взяли участь заступник голови Закарпатської ОДА, очільнику федерації футболу Закарпаття Іван Дуран, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, голова комітету дитячого футболу ФФУ Валерій Золотухін.
Сьогодні, 3 липня в Поляні (Свалявський район) відбудуться заключні матчі серед команд U-15. У фіналі гратимуть «Динамо» з донецьким «Шахтарем», а в матчі за бронзу «УФК -Карпати» з «Дніпром».
Михайло АРДАНИК
До теми
- Закарпатка здобула медаль на чемпіонаті України з дзюдо
- Рекорд Закарпаття встановили ужгородські «Лісоруби», ставши чотириразовими чемпіонами України
- У місті над Ужем на молодіжному турнірі з самбо зібралося понад 500 спортсменів
- В обласному центрі відбувся Х Всеукраїнський турнір з футболу пам’яті Володимира Пінковського
- «Ігри Воїнів Карпат» - в Ужгороді проведуть Відкритий кубок міста та Закарпатської області з функціональних та силових видів спорту
- Закарпатка стала призеркою континентальної першості з шашок-100
- Ужгородці здобули нагороди на Міжнародних дитячих іграх у Таллінні
- Ужгород має перших переможців на Міжнародних дитячих іграх у Таллінні!
- В Ужгороді відбувся ІІ чемпіонат Закарпаття з петанку
- Психологія та тактика гри у командному спорті — як досягати перемоги разом
- 50 700 гривень для ЗСУ: благодійний «Uzhhorod Night Run» об’єднав ужгородців
- Ужгородські спортсмени здобули золото і бронзу чемпіонату України з комбат самозахисту ІСО
- В Ужгороді відбувся дитячий турнір із мініфутболу пам’яті Юрія Мандича
- Закарпаття приймало фінал Турніру захисників
- «Закарпатське ведмежа» - відбувся відкритий чемпіонат Ужгорода з кіокушинкай карате
- Ужгородські школярі – бронзові призери всеукраїнських змагань з гандболу
- Закарпатець став сріблним призером Кубку світу з кікбоксингу WAKO
- Юні ватерполісти з Ужгорода – чемпіони України
- На Закарпатті проведуть традиційний футбольний юнацький турнір на честь Андрія Гаваші
- В Ужгороді відбувся чемпіонат України з пляжного волейболу в категорії «START»
До цієї новини немає коментарів