Чеських туристів розшукали Усть-Чорнянські рятувальники на масиві Свидовецького хребта

Як розповідає начальник ГПРВ В’ячеслав Дикун, 4 громадян Чеської Республіки через несприятливі погодні умови – сильний дощ та туман - у лісі втратили орієнтир та заблукали у районі гори Стоги. Рятувальник спочатку намагався вивести з лісу заблукалих туристів, спрямовуючи їх у телефонному режимі, однак іноземці так й не змогли самостійно знайти промаркований маршрут.
"Я навів з ними зв'язок через мобільний телефон, спочатку спрямував їх у правильному напрямку. Але через туман та те, що частина дерева з розміткою просто вирубані, туристи не могли вийти з лісу. А оскільки іноземці були без палаток, то перечекати негоду на вершині теж не могли. Тож зателефонували у службу порятунку 101. Мною було прийнято рішення іти їм на допомогу", - зазначив В’ячеслав Васильович.
У пошуковій операції взяли участь 4 рятувальників ГПРВ. За 4 години групу туристів було знайдено й ще за 3 години їх доставлено до селища Усть-Чорна, де змоклі та втомлені іноземці змогли відігрітися та відпочити.
За матеріалами видання Тячів
До теми
- Майже 1200 пожеж в екосистемах та 813 га згарища: ДСНС Закарпаття закликає зупинити спалювання сухостою у спеку
- Третій день підряд в Ужгороді фіксують температурний рекорд
- Рятувальники допомогли киянину, якому стало зле в Карпатах
- На Закарпатті сьогодні та завтра оголошено найвищий рівень пожежної небезпеки: попереджають синоптики та рятувальники
- В області знову активізувалися онлайн-шахраї: від імені Закарпатської ОВА зловмисники розсилають фейкові листи представникам місцевого бізнесу
- Ужгород б'є температурні рекорди: максимум 28 червня став найвищим за весь період спостережень
- Спека б’є по здоров’ю: понад 50 випадків теплового удару за останні два дні
- На Закарпатті від початку року ліквідовано вже 1165 пожеж в екосистемах
- Трагедія на Берегівщині: під час купання на річці потонув підліток
- Радісна звістка для Закарпаття – сьогодні з російського полону повернули двох наших земляків
- Кліщі, кишкові інфекції та лептоспіроз: в Ужгороді медики розповіли про сезонні загрози
- СБУ назвала російських командирів, причетних до удару по заводу Flex на Закарпатті
- Понад дві доби пошуків: на Закарпатті виявили тіло дитини, яку віднесла течія Тиси
- В Ужгороді та Виноградові рятувальники ліквідували наслідки негоди
- На Закарпатті оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки
- На Рахівщині гірські рятувальники надали допомогу травмованому юнаку
- Друга смерть на Закарпатті цього року через спалювання трави: на згарищі на Мукачівщині знайшли тіло жінки
- Рятувальники ліквідували наслідки негоди на Ужгородщині
- На Закарпатті стартував п’ятий патріотичний табір «Бойові хом’ячки»
- У Солотвині за кошти ЄС відкрили новітній Центр безпеки громадян

До цієї новини немає коментарів