В’єтнамський "квартет" впіймали при спробі втечі через вікно приватного будинку

Сьогодні опівночі військовослужбовці Чопського загону затримали четверо громадян В’єтнаму, які переховувались у приватному помешканні на околиці міста Чоп. Місце перебування нелегальних мігрантів вдалось установити завдяки інформації, своєчасно отриманій від дільничного інспектора Держприкордонслужби.
Група реагування від відділу прикордонної служби «Тиса», що негайно висунулась на пошук правопорушників, затримала їх при спробі втечі через вікно приватного будинку. Незаконні мігранти, 2 чоловіки та 2 жінки, перебували без жодних документів та саме готувались до незаконного переміщення через державний кордон.

Наразі, правопорушників доставлено у пункт тимчасового тримання Чопського прикордонного загону для проведення фільтраційних заходів та складання відповідних процесуальних документів. Після встановлення особи затриманих буде притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.204-1 КупАП «Порушення або спроба порушення державного кордону».
Нагадаємо, що 10 липня цього року прикордонниками відділу «Гута» Чопського загону також було затримано 16 громадян В’єтнаму, з яких 12 чоловіків та 4 жінки.
Джерело: Прес-служба Чопського прикордонного загону
До теми
- Під прикриттям гравійного бізнесу переправляли чоловіків через кордон: поліція Закарпаття викрила злочинне угруповання
- Закарпатського Героя – прикордонника посмертно відзначили державною нагородою
- Військовослужбовці Чопського загону затримали поблизу кордону зі Словаччиною трьох жителів Дніпропетровщини
- У пунктах пропуску на Закарпатті встановили бетонні загородження — речник ДПСУ
- Мукачівські поліцейські викрили схему незаконного переправлення військовозобов’язаних через кордон
- На Берегівщині чоловік прорвав кордон та втік до Угорщини: поліція розслідує посягання на життя прикордонника і факт дезертирства
- На Закарпатті прикордонники затримали дві групи порушників з «провідником»
- Подорожуючим через українсько-румунський кордон: обмеження руху в пункті пропуску «Солотвино – Сігету-Мармацієй» продовжено
- 1120 пачок без акцизу: закарпатські прикордонники зупинили "сигаретний довантаж" у пасажирський потяг
- Закарпатець намагався втекти до Словаччини через вантажний напрям
- Прикордонники Чопського загону вшанували загиблих побратимів у спільній молитві
- Прикордонники врятували двох «мандрівників», які два дні блукали у горах
- На Закарпатті прикордонники затримали переправницю, яка продавала «шлях» за кордон
- Стань частиною прикордонної команди: на Закарпатті презентували можливості служби за контрактом
- На Закарпатті вручили державну нагороду рідним полеглого прикордонника Дмитра Цацури
- Канал незаконного переправлення українців призовного віку через українсько-румунський кордон ліквідували на Закарпатті
- На Закарпатті викрили чоловіка, який намагався перетнути кордон за документами з ознаками підробки
- На Закарпатті затримали зловмисника, який допомагав військовозобов’язаним ухилятися від мобілізації
- На Закарпатті викрили прикордонника, який сприяв здійсненню протиправної діяльності на кордоні
- Прикордонники припинили дві спроби незаконного переправлення осіб через українсько-словацький кордон

До цієї новини немає коментарів