Закарпатські полісмени ледве встигають за крадіями: за добу розкрили 13 крадіжок

Протягом доби з 13-го по 14 липня закарпатські правоохоронці розкрили тринадцять крадіжок.
В Ужгороді поліція встановила особи підозрюваних у крадіжках телефону та двох гаманців з грошима.
Як з‘ясували правоохоронці мобільний телефон в ужгородця викрав 39-річний містянин, а два гаманця з грошовими коштами поцупила 38-річна мукачівка. Щодо підозрюваних вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу.

У скоєнні 9 правопорушень за статтею 185 Кримінального кодексу України також підозрюються двоє мукачівців. На рахунку чоловіків крадіжки комп‘ютерної техніки з гаражного приміщення мукачівця, таємне викрадення електроплитки, двох пилососів, велосипеда електричного тримера та газонокосарки. У серії крадіжок підозрюються 17-річний мукачівець та раніше судимий за крадіжки 19-річний місцевий мешканець.
За крадіжку велосипеда у виноградівця до відповідальності буде притягнуто 27-річного мешканця с. Вилок.

Відносно підозрюваних вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу.
За всіма зазначеними фактами поліцією відкрито кримінальне провадження за статтею 185 Кримінального кодексу України (крадіжка).
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- В Ужгороді поліцейські врятували дівчину, яка намагалася покінчити з життям
- 853 водіїв, які порушили швидкісний режим, притягнули до відповідальності закарпатські патрульні у квітні
- На Хустщині поліція затримала водія, який п’яним скоїв ДТП — підозрюваний переховувався від правоохоронців та суду
- У поліції завершили слідство стосовно ще двох наркоторговців із Закарпаття – зловмисники постануть перед судом
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП на Мукачівщині, внаслідок якої загинув пішохід
- У Рахові поліція затримала чоловіка, який «замінував» банківську установу
- П’яна поїздка закінчилась ДТП: водій в Ужгороді отримав штрафи на понад 18 тисяч
- Поліція Воловця затримала торговця наркотиками, який «працював» у Мукачівському районі
- У Закарпатській філармонії запустили відкриті екскурсії для відвідувачів: що можна побачити
- Поліція встановила порушника, який пошкодив фасад фітнес-клубу в Ужгороді
- У Рахові поліція затримала сімейного кривдника, який сокирою погрожував правоохоронцям
- ДТП поблизу Міжгір’я: поліція розслідує допуск неповнолітнього до керування авто
- СБУ, ДБР та Нацполіція затримали голову районної ВЛК на Закарпатті та вилучили у нього майже 11 млн грн
- На Закарпатті майже 100 поліцейських долучилися до благодійної ініціативи здачі крові
- Поліція розслідує смертельну ДТП на Хустщині, внаслідок якої загинула жінка-пішохід
- Неповнолітня дівчина загинула внаслідок ураження струмом – поліція Перечина встановлює обставини
- Підозрюваного у стрілянині в школі на Ужгородщині взято під варту
- У межах «Сакура Фесту» в Ужгороді відбулася традиційна співоча хода
- Від початку року закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 109 водіїв
- Поліція Тячівщини завершила розслідування схеми з фіктивного працевлаштування військовозобов’язаних до ліцею для уникнення мобілізації

До цієї новини немає коментарів