Рахівщина – єдиний район Закарпаття і один із кількох в Україні, які взагалі не газифіковані

Нагадаємо, що на околиці Б.Церкви газовиками була відкрита свердловина №15 із дебітом понад 50 тисяч кубометрів газу на добу. Розмови про необхідність газифікації сусідніх населених пунктів почалися кілька років тому, але велися тільки на рівні створення робочих груп і рекомендацій. І тільки за наполяганням Геннадія Москаля в 2016 році газовики почали прокладання газопроводу від Б.Церкви до Солотвина й відновлення тут газопостачання, яке діяло ще в часи СРСР. У січні 2017р. побудований газопровід запустили, зараз видобутий газ подається до двох 9-поверхівок та чотирьох 5-поверхівок Солотвина, таким чином селище повністю газифіковане.
– Наступний етап – прокладання підвідного газопроводу довжиною 4,6 кілометра до Білої Церкви, що дасть можливість почати забезпечення Рахівського району газом власного видобутку, – повідомляє Геннадій Москаль. – На сьогодні Рахівщина – єдиний район Закарпаття і один із кількох в Україні, які взагалі не газифіковані. Діаметр газопроводу, який прокладається, – 220 міліметрів, що дасть можливість протягнути його не тільки до Білої Церкви, а й до Великого Бичкова – найбільшого після райцентру селища Рахівщини.
moskal.in.ua
До теми
- На Закарпатті поліція розкрила два майнові злочини, вчинені під час застілля
- На Рахівщині медики та гірські рятувальники врятували чоловіка, який потребував госпіталізації
- Рятувальники допомогли постраждалим у ДТП на Рахівщині
- На Рахівщині поліцейські затримали зловмисника, який обікрав місцеву крамницю – виніс кілька блоків сигарет
- Незаконна врізка у газопровід: мукачівець сплатить 266 тис. грн
- На Рахівщині медики врятували чоловіка, якому стало погано в горах
- На Рахівщині водій, не впоравшись із керуванням, зіткнувся з електричним стовпом та перекинувся
- Пішов по гриби та заблукав: на Рахівщині поліцейський кінолог разом з рятувальником всю ніч шукали пенсіонера
- На Рахівщині службовий пес поліцейських допоміг розшукати жінку, яка загубилася в лісі, збираючи гриби
- За матеріалами поліції на Рахівщині судитимуть торговця наркотиками – йому загрожує до 12 років ув'язнення
- На Рахівщині поліцейські оперативно затримали підлітка, який викрав понад 17 тисяч гривень із припаркованого авто
- Закарпатські газовики перемогли у всеукраїнських змаганнях аварійно-диспетчерських служб
- Понад 450 тис. грн сплатить підприємець з Берегівщини через те, що пошкодив підземний газопровід
- 182 виїзди за тиждень: бригади аварійної служби Закарпатської філії «Газмережі» виїжджають на допомогу 24/7
- Умисне вбивство закарпатки на Рахівщині: поліція встановлює обставини інциденту
- На Рахівщині поліція затримала підозрюваного у торгівлі особливо небезпечним наркотиком Альфа-PVP
- Поліція Рахівщини розслідує аварію, внаслідок якої тяжкі травми отримав неповнолітній пасажир мотоцикла
- На Рахівщині 11-місячна дитина отримала опіки 40% тіла
- На Рахівщині поліція вилучила вантажівку з нелегальною деревиною: відкрито кримінальне провадження
- Одна людина загинула, ще троє — травмовані внаслідок ДТП на Рахівщині: поліція Закарпаття встановлює обставини смертельної аварії

До цієї новини немає коментарів