Три депутатські комісії Закарпатської облради засідали в Ужгороді. Що вирішили?
У Закарпатській обласній раді профільні депутатські комісії сьогодні, 18 липня, продовжили вивчати матеріали третього пленарного засідання сьомої сесії.
Так, свої засідання провели три комісії: з питань агропромислового комплексу, розвитку села, адміністративно-територіального та земельного устрою, яку очолює Петро Голубка, з питань законності, правопорядку, майна та приватизації, регламенту, де керівником Віктор Русин, з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення, де головує Михайло Софілканич.
Участь у їх роботі взяли в.п. голови облради Йосип Борто, керуючий справами виконавчого апарату облради Юрій Гузинець, а також керівники відповідних управлінь і відділів облдержадміністрації – розробники проектів рішень, що рекомендуються до порядку денного третього пленарного засідання сьомої сесії.
То ж члени комісій уважно розглянули їх, обговорили кожну ініціативу, активно ділились думками і пропозиціями стосовно нових програм у галузі земельних відносин, підтримки закладів бюджетної сфери та інфраструктури населених пунктів області.
Детально вивчали результати виконання ряду обласних програм з питань охорони здоров’я, освіти, а також внесення змін до раніше ухвалених рішень і затверджених програм, які стосуються навколишнього природного середовища, розвитку системи зв’язку, оповіщення та інформатизації цивільного захисту краю, виконання заходів з енергоефективності та енергозбереження.
Керуючий справами виконавчого апарату облради Юрій Гузинець ознайомив депутатів із низкою проектів рішень, що виносяться на розгляд пленарного засідання з ініціативи облради, серед яких - «Про затвердження Програми спільних дій Пряшівського самоврядного краю (ПСК) та Закарпатської обласної державної адміністрації (ЗОДА), Закарпатської обласної ради (ЗОР) на період з травня 2017 року по травень 2018 року», «Про внесення змін до деяких рішень обласної ради», а також звернення до вищих ешелонів влади з багатьох актуальних питань життєзабезпечення краю та його жителів.
Комісії підтримала презентовані ним проекти рішень, як слушні та невідкладні.
Звісно, були й такі проекти рішень, до яких депутати внесли ряд зауважень і пропозицій, як це зробила комісія з питань агропромислового комплексу, розвитку села, адміністративно-територіального та земельного устрою до Регіональної програми розвитку земельних відносин у Закарпатській області на 2017 рік з подальшим її доопрацюванням і розглядом на наступній сесії.
Комісія з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення працювала як завжди націлено допомогти закарпатцям, які того потребують за нинішніх реалій.
З профільних питань зі знанням справи доповідала Ганна Морозюк – директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації. В основному йшлося про стан виплати одноразової грошової допомоги хворим краянам, учасникам АТО - жителям області, про забезпечення їх житлом і про інші актуальні питання соціальної сфери краю.
Вдумливо і виважено члени депутатської комісії вникали у кожне питання, що надійшло на їх розгляд, аби знайти найоптимальніший варіант вирішення. Так, у зв’язку з великою кількістю звернень громадян щодо виділення матеріальної допомоги на оздоровлення, комісія, після жвавого обговорення, рекомендувала департаменту соцзахситу населення облдержадміністрації невідкладно розробити і подати до третього пленарного засідання сьомої сесії новий календарний План асигнувань у рамках Програми «Турбота» на ці цілі. Також комісія погодила надання одноразової матеріальної допомоги 11 пораненим, травмованим, а також особам, захворювання яких пов’язано із захистом Батьківщини у розмірі 110 тисяч гривень – у цілому.
Підтримала комісія і звернення представників Закарпатського регіонального Центру соціально-трудової реабілітації та професійної орієнтації «Вибір» Василини Марко та Олександра Сухана щодо надання фінансової підтримки установи у розмірі 50 тисяч гривень для оргрозвитку.
У цілому комісії спрацювали злагоджено і продуктивно.
Деякі питання направлено на президію облради, засідання якої відбудеться 25 липня.
Джерело: Прес-служба Закарпатської облради















До теми
- Втрачений Ужгород: про що писали газети сто років тому, у квітні 1925-го?
- 178 немовлят народилося у квітні у Клінічному перинатальному центрі в Ужгороді
- Весна в Ужгороді змінює фарби — сакури вже відцвіли, але краса не зникає
- Де знайти гліцинії в Ужгороді?
- В Ужгородському замку відбудеться бал, збиратимуть гроші для важкохворого Олежика Ригана
- На виставці іконопису говорили про створення музею ікон Закарпаття
- Не сакурами єдиними: в Ужгороді розквітли тисячі різнобарвних тюльпанів
- Ужгородський батальйон ТрО терміново шукає операторів БПЛА та спеціалістів з РЕБ
- Рожева весна на тарілці: в Ужгороді створили сакура-меню зі справжніми квітами
- «Світ писанки» в Ужгороді: передчуття Великодня та підтримка захисників
- В Ужгороді фіксують зростання випадків захворювання на кір – медики закликають вакцинуватися
- В Ужгороді влаштували перформанс із тисячею паперових журавлів
- В інклюзивній майстерні-кав'ярні «Янгол» продовжують серії різноманітних майстер-класів
- Унікальну операцію провели у Клінічній лікарні планового лікування в Ужгороді
- Ужгородців закликають долучитися до обговорень про перейменування однієї з вулиць на честь ректора Закарпатської академії мистецтв Івана Небесника
- У 2024 році в Ужгороді від туберкульозу померли 16 людей. Медики наголошують: ця хвороба виліковна, якщо вчасно її діагностувати
- Сакура в кадрі: благодійний фотоконкурс стартував в Ужгороді
- Соціальні майстерні БФ "Карітас–Ужгород" допомагають людям з ментальною інвалідністю
- Жінок, які чекають чоловіків з війни, запрошують в Ужгороді на захід з емоційної та психологічної підтримки
- Якість повітря в Ужгороді моніторять у лабораторії спостережень Закарпатського гідрометцентру
До цієї новини немає коментарів