Завтра угорський пункт "Захонь" на кордоні з Закарпаттям тимчасово не працюватиме!

До уваги подорожуючих! Відповідно до інформації, яка надійшла на адресу Чопського прикордонного загону від Прикордонної поліції Угорської Республіки, з 10.00 до 14.00 (за київським часом) 27.07.2017 року оформлення вантажних автомобілів у пункті пропуску «Захонь», що на кордоні з Угорщиною, буде тимчасово призупинено.
Такі заходи вживатимуться у зв’язку з дорожньо-транспортною пригордою, яка сталася на 33 км головної траси №4 (на відстані 8 км від населеного пункту Захонь, Угорщина). Під час ДТП за участю вантажного автомобіля стався витік небезпечної речовини, для знешкодження якої буде перекрито дану ділянку дороги.
На час проведення робіт рух вантажних транспортних засобів буде призупинено, рух легкових автомобілів буде здійснюватися в об’їзд під керуванням представників угорської поліції.
З огляду на вищезазначене, Держприкордонслужба рекомендує учасникам міжнародного вантажного руху обрати інші пункти пропуску під час планування поїздок за кордон:
«Ужгород – Вишнє Нємецьке Словаччина)» – цілодобово;
«Дяково – Халмеу (Румунія)» - цілодобово.
Джерело: Прес-служба Чопського прикордонного загону
До теми
- Каністерапія, руханка і усвідомлене дихання: в Ужгороді пройшов День спільнодії
- Поліція Міжгір’я розкрила угон авто місцевого жителя: за підозрою у злочині затримано уродженця Дніпропетровщини
- В Ужгороді запровадили автоматизовану систему оплати за проїзд: як платитимуть пасажири
- Потрапив на «митний» гачок: водій автобуса переміщував у термосумках дороговартістні інноваційні медпрепарати
- Прикордонники Чопського загону виявили автомобіль, розшукуваний Інтерполом як викрадений
- 21 червня – містична екскурсія Ужгородом за донат на ЗСУ: старе кладовище, босоркані та Вовкун
- На українсько-словацькому кордоні виявили Mercedes Sprinter із підробленим VIN-кодом
- За матеріалами поліції Ужгорода судитимуть зловмисників, які причетні до серії підпалів авто в обласному центрі
- На Хустщині рятувальники ліквідували пожежу електромобіля Tesla
- Позашляховик для фронту: закарпатським військовим передали авто
- Увага, водії: змінено організацію руху на в’їзді в Мукачево з боку Ужгорода
- Нагороди й техніка для воїнів: підтримка прикордонників Чопського загону на передовій
- За підпал службового автомобіля поліції на Закарпатті судитимуть двох мешканців Рахівщини
- Завтра та післязавтра в Ужгороді буде перекрито рух у центрі міста
- Через спробу контрабанди цигарок закарпатець позбувся BMW X5
- В Ужгороді вранці горіло авто: поліція встановила винуватців підпалу
- Податок на нерухомість поповнив місцеві бюджети Закарпаття на понад 64,7 млн гривень
- В Ужгороді цими вихідними 5 автобусів громадського транспорту їздитимуть за зміненим маршрутом – через перекриття вулиці Олександра Довженка
- До уваги водіїв! Завтра зранку в Ужгороді перекриють рух у центрі міста та ближніх вулицях - відбудеться Uzhhorod Half Marathon
- Центр Ужгорода цими та наступними вихідними перекриють для автівок
До цієї новини немає коментарів