"Дикий Захід": рахівчанин із пістолета розстріляв вікна чотирьох помешкань райцентру

Працівники поліції Рахівщини розшукали чоловіка, який переховувався від слідства після повідомлення йому про підозру у вчиненні хуліганства. 4 березня в поліцію звернувся житель Рахова, якийповідомив, що невідомі особи побили вікно у його будинку. Слідчо-оперативна група на місці події встановила, що постраждали не лише склопакети заявника, в аналогічний спосіб хтось пошкодив майно ще трьох помешкань. У ході слідства співробітники Рахівського відділення поліції встановили, що до хуліганства вдався 20-річний місцевий мешканець. Молодий чоловік взяв пневматичний пістолет і вистрілив через дорогу в напрямку будинку першого заявника три рази, після цього ще три рази стріляв по вікнах його сусідів.
Вже у квітні молодому рахівчанину повідомили про підозру у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 296 ККУ, тобто хуліганство. Це карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.
Після цього підозрюваний став переховуватися від слідства. Вчора, 28 липня, співробітники Рахівського відділення поліції розшукали правопорушника.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- За матеріалами поліції Закарпаття судитимуть водія, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП
- Авто для ЗСУ опинилися у продажу: на Закарпатті викрили підприємця
- Поліція Закарпаття розслідує аварію на Берегівщині, в якій загинув водій легковика
- Понад 2,2 кг наркотиків намагалися ввезти в Закарпаття: поліція затримала наркокур’єра з Дніпра
- Викрав ключі з будинку та незаконно заволодів автомобілем закарпатця: поліцейські Сваляви затримали рецидивіста
- На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати
- На Закарпатті судитимуть 12 учасників злочинної групи – арештовано майно на майже 20 млн грн
- На Рахівщині поліцейські затримали підозрюваного у смертельному побитті чоловіка
- Заподіяв смертельний удар в серце: поліція Хуста затримала підозрюваного в умисному вбивстві чоловіка
- Поліцейські Закарпаття розслідують автотрощу в селі Ракошино: один чоловік загинув, ще один – травмований
- Увага! Тимчасове обмеження руху в селі Ракошино через ДТП з потерпілими
- Бійця стрілецького батальйону поліції відзначили нагородою «Честь і доблесть Закарпаття»
- В Ужгороді поліція затримала рецидивіста, який викрав понад 100 тисяч гривень з рахунку пораненого військовослужбовця
- На Закарпатті поліція заблокувала ще три канали переправлення осіб через кордон: затримано чотирьох підозрюваних
- Упродовж доби на Закарпатті поліція припинила злочинну діяльність двох наркоторговців
- «Не просто пес, а помічник у реабілітації дітей»: на Берегівщині поліцейські повернули загублену собаку господарям
- Побив відвідувача та пошкодив майно ресторану: в Перечині поліцейські затримали 30-річного хулігана
- Масштабне виробництво наркотиків на Закарпатті: перед судом постануть дев’ятеро учасників злочинної організації
- Поліція Великого Березного розслідує смертельну ДТП за участі автомобіля та мотоцикла: загинув неповнолітній
- Стріляв по вікнах драмтеатру: в Ужгороді поліція затримала хулігана

До цієї новини немає коментарів