Здивуванню полісменів не було меж — автомобілем-втікачем кермувала захмеліла жінка

До того ж — добряче: в її крові знайшли 2 проміле алкоголю.
У селищі Вишково Хустського району наряд ГШР зупинив автомобіль «ВАЗ-21140». Причиною зупинки був непристебнутий пасок безпеки жінки-водія. Вимогу правоохоронців зупинитись жінка проігнорувала і спробувала втекти.
Коли її наздогнали й зупинили, водій чинила опір працівникам поліції. Правопорушницю доставили в районну лікарню, де задокументували наявність 2 проміле алкоголю в крові.
Поліцейські склали адмінпротоколи за керування в стані алкогольного спяніння і за непокору законним вимогам працівників поліції. Машину затримали на штрафмайданчик.
Джерело: Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Водій міжнародного автобуса на Закарпатті «позичив» чужу картку: Укртрансбезпека виписала штраф
- Перевищення норми у 6 разів: в Ужгороді нетверезий керманич влаштував подвійну ДТП
- В Ужгороді затримали водія під дією наркотиків: при собі він мав заборонені речовини
- У травні закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 27 водіїв
- Поліція Рахівщини розслідує ДТП за участі п'яного мотоцикліста
- В Ужгороді виявили нетверезу водійку таксі
- У Хусті взято під варту водія BMW, який атакував вагітну жінку газовим балончиком
- Скоїв ДТП у центрі Ужгорода та залишив місце події — патрульні встановили та розшукали водія (ВІДЕО)
- У Хусті через хуліганські дії водія постраждала вагітна жінка — поліція затримала фігуранта
- Зіниці не реагували на світло: в Ужгороді спіймали водія у стані наркотичного сп’яніння
- У 11 разів вище норми: в Ужгороді затримали нетверезого водія без прав на двоколіснику
- Із початку травня на Закарпатті притягнули до відповідальності за нетверезе керування 13 водіїв
- У Мукачеві патрульні виявили нетверезого водія Skoda: у крові — понад 2 проміле алкоголю
- Керував у стані наркотичного сп'яніння: патрульні притягнули до відповідальності порушника в Ужгороді
- П’яна поїздка закінчилась ДТП: водій в Ужгороді отримав штрафи на понад 18 тисяч
- На Закарпатті майже 100 поліцейських долучилися до благодійної ініціативи здачі крові
- Від початку року закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 109 водіїв
- Майже у 14 разів більше норми: в Ужгороді зупинили нетверезу водійку
- На Закарпатті водія вантажівки і перевізника оштрафували на 68 тисяч гривень
- На Хустщині поліція затримала п'яного водія, який скоїв наїзд на мотоцикліста і втік з місця події

До цієї новини немає коментарів