У Мукачеві місцева поліція виявила іноземця-нелегала

В місті Мукачеві в ході подворового обходу працівники поліції виявили 50-річного жителя Грузії. Іноземець не мав жодних документів, що дають право перебувати йому на території нашої країни.
Відносно нелегала складено протокол за статтею 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення, тобто «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України». В подальшому вирішуватиметься питання щодо видворення його з території країни.
Нагадаємо, що в області тривають заходи щодо виявлення іноземців чи осіб без громадянства, які знаходяться на території країни нелегально, без необхідних документів в рамках операції «Мігрант». Відпрацювання за даним напрямом роботи будуть посилені до серпня.
Відділ комунікації поліції в Закарпатській області
До теми
- На Мукачівщині поліція затримала підозрювану, яка ножем поранила співмешканця
- Прикордонники на Закарпатті вдосконалювали навички виявлення підроблених документів
- За особисту мужність та відданість: бійців стрілецького батальйону поліції Закарпаття відзначили Президентською та відомчою нагородами
- У Мукачеві поліцейські оперативно відреагували на повідомлення про загрозу в ліцеї
- За матеріалами поліції Берегівщини засуджено рецидивіста за крадіжку ювелірних виробів з будинку місцевої жительки
- У Мукачеві під час пожежі врятували чоловіка
- Відновлення після поранень: на Закарпатті провели захід підтримки для військових і правоохоронців
- Увага! В Ужгороді та Мукачеві шахраї представляються податківцями
- Поліцейські Ужгородщини затримали водія, який у стані сп’яніння здійснив наїзд на жінку-пішохода
- Поліція затримала зловмисника, який кинув бойову гранату в будинок правоохоронця у Виноградові
- За матеріалами поліції Закарпаття судитимуть організовану групу за незаконний видобуток піщано-гравійної суміші
- Поліція Закарпаття розслідує вибух на території приватного домоволодіння у Виноградові
- У Берегові поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат, набої та гранати
- Поліцейські Міжгір’я вилучили з незаконного обігу боєприпаси, які киянин намагався ввезти на територію області
- У Мукачеві поліція затримала чоловіка, який через побутовий конфлікт поранив знайомого ножем у груди
- За матеріалами поліції Мукачева до 8 років ув’язнення з конфіскацією майна засуджено обвинувачених у розбійному нападі
- У Мукачеві рятувальники деблокували водія з понівеченого внаслідок ДТП авто
- У Рахові поліцейські затримали раніше судимого чоловіка за підозрою в умисному вбивстві місцевого жителя
- На Закарпатті працюють 52 кнопки термінового виклику поліції: допомога – в один дотик
- На Тячівщині син завдав батькові ножового поранення: поліцейські затримали фігуранта

До цієї новини немає коментарів