Члени закарпатського ОЗГ "загриміли" на вісім років

Набув законної сили вирок Хустського районного суду, яким засуджено трьох членів організованої злочинної групи, що в період з грудня 2013 по липень 2014 р. здійснили серію розбійних нападів на громадян та крадіжок чужого майна на території Тячівського та Хустського районів.
Державним обвинувачем в судовому засіданні доведено, що в період з грудня 2013 по липень 2014 р. вказані особи здійснили чотири розбійні напади на громадян та три крадіжки чужого майна заподіявши потерпілим шкоди на загальну суму більше півмільйона гривень.
Нападали на потерпілих у їх приватних будинках, погрожуючи вогнепальною зброєю та побоями, які є небезпечними для життя чи здоров’я в момент заподіяння, змушуючи таким їх чином віддати гроші та інше цінне майно.
Щоб уникнути ідентифікації, злочинці під час нападів використовували маски з прорізами для очей та рукавиці.
Затримали нападників по гарячих слідах після вчинення ними останнього злочину.
Відразу після затримання злочинцям було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Вказані особи визнані винними у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 187 КК України та ч. 5 ст. 185 ККУ України та засуджені до 8 років позбавлення волі із конфіскацією майна кожен.
Джерело: Прес-служба прокуратури Закарпатської області
До теми
- Рятувальники ліквідували пожежу в житловому будинку на Хустщині
- За клопотанням слідчих поліції Мукачева суд обрав запобіжний захід зловмиснику, який стріляв у багатоповерхівці
- Поліція розслідує ДТП за участі неповнолітніх на Хустщині – травмувався 14-річний хлопець
- 6 років ув’язнення за наркоторгівлю: в Ужгороді прокуратура довела вину рецидивіста за збут психотропів
- Незаконне переміщення підакцизних товарів: у закарпатця вилучили авто та цигарки на 300 000 гривень
- На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь – поліція затримала грабіжників
- Свідчення 13-річної дівчини допомогли встановити істину у справі побиття матір’ю 4-річного хлопчика
- 6 років ув'язнення замість «легких заробітків» через соцмережі: у Мукачеві прокуратура довела вину чоловіка, який підпалив авто на замовлення
- 9,6 років за напад у дворі багатоповерхівки - в Ужгороді засуджено грабіжника, який напав на чоловіка
- Пасажирці поїзда «Чоп - Захонь» на ходу підкинули баул із контрабандними сигаретами
- Ужгородський суд визнав матір винною у трагедії, яка забрала життя її малолітньої доньки
- За матеріалами поліції Іршави уродженця Луганщини засуджено до максимального покарання за вбивство співмешканки
- Суд виніс вироки підліткам, які зґвалтували та пограбували жінку у Мукачеві
- 8,5 років ув’язнення за замах на вбивство рідного брата: на Берегівщині прокурором доведено вину нападника
- Чернівчанин віз зі Швейцарії дві торби «яблук» на мільйон гривень
- Кримінальні «заробітки на ухилянтах»: 7,6 років ув'язнення, 6 нових підозр та 6 обвинувальних актів до суду
- 7,5 років ув’язнення за організацію «бізнесу на втечах» військовозобов’язаних у період війни - у Мукачеві прокурором доведено вину організатора
- Закарпатські митники зупинили зухвалу спробу завезти в Україну «благодійні сигарети» на 3,5 млн грн
- Майже 7 років переховувався від суду за вбивство батька: поліцейські Закарпаття розшукали обвинуваченого в жорстокому злочині
- Прокурори повідомили про підозру посадовцю, який фактично «стер» з реєстру майже гектар приватної землі на околиці Хуста

До цієї новини немає коментарів