Вбивство на Великоберезнянщині за відмову... пригостити цигаркою

Співробітники Великоберезнянського відділення поліції спільно з працівниками поліції Закарпаття за кілька годин розшукали підозрюваного у вбивстві жителя села Мирча.
Сьогодні, 11 серпня, о 3:25 на службу «102» надійшло повідомлення від жителя села Мирча Великоберезнянському районі про те, що в їх поселенні чоловіку нанесли смертельні поранення. Слідчо-оперативна група на місці події встановила, що потерпілий – 22-річний місцевий житель, який отримав тілесні ушкодження за місцем свого проживання.
Співробітники Великоберезнянського відділення поліції спільно з працівниками ГУНП в Закарпатській області встановили, що напав на потерпілого 37-річний чоловік, який проживає за тією ж адресою, але в іншому корпусі будинку. Нападник прийшов вночі до потерпілого, під час розмови перебував у стані алкогольного сп’яніння. Він попросив у своєї жертви цигарку, на відмову відреагував агресивно, взяв кирку та вдарив нею потерпілого по голові.
Підозрюваного у вбивстві вже затримано в порядку ст. 208 КПК України, за даним фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 115 ККУ. Сьогодні впродовж дня йому буде повідомлено про підозру, поліція клопоче до суду про обрання запобіжного заходу.


Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Ужгородський суд визнав матір винною у трагедії, яка забрала життя її малолітньої доньки
- За матеріалами поліції Іршави уродженця Луганщини засуджено до максимального покарання за вбивство співмешканки
- «Світло над Чесляндією»: закарпатські поліцейські написали казку, яка увійшла до освітніх матеріалів НАЗК
- У Хустському районі затримали чоловіка, який лопатою завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму односельцю
- На Рахівщині поліцейські затримали зловмисника, який обікрав місцеву крамницю – виніс кілька блоків сигарет
- 8,5 років ув’язнення за замах на вбивство рідного брата: на Берегівщині прокурором доведено вину нападника
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП у селі Сільце Берегівського району — загинув 75-річний велосипедист
- Поліцейські Сваляви розслідують смертельну аварію, що сталася у селі Сусково
- Замах на умисне вбивство у Виноградові: поліцейські затримали нападника, який накинувся на жінку з ножем
- Майже 7 років переховувався від суду за вбивство батька: поліцейські Закарпаття розшукали обвинуваченого в жорстокому злочині
- Перевозив у мікроавтобусі під виглядом опломбованого вантажу: на в’їзді до Закарпаття затримано переправника військовозобов’язаних разом з групою клієнтів
- Поліцейські Закарпаття та школярі говорять про безпеку: у навчальних закладах проводять тематичні уроки до акції «16 днів проти насильства»
- На Тячівщині поліцейські оперативно розшукали викрадений автомобіль та затримали зловмисника
- Заробили майже пів мільйона доларів на переправленні чоловіків через кордон: на Закарпатті судитимуть організатора та членів злочинної організації
- Поліцейські Закарпаття розслідують аварію із смертельними наслідками у селі Сокирниця Хустського району
- Поліція Тячева повідомила про підозру трьом неповнолітнім, які обікрали платіжний термінал у Буштині
- Вбив гостя за те, що він не хотів йти з хати – на Мукачівщині прокурором доведено вину нападника
- В Ужгороді поліція затримала зловмисника, який під час візиту в гості пограбував жінку
- 2362 повідомлення про домашнє насильство: поліція Закарпаття оприлюднила статистику за 10 місяців 2025-го
- Поліцейські Закарпаття провели арттерапію для діток колег, які боронять нашу державу від ворога

До цієї новини немає коментарів