Рятувальники закарпатцям: виїжджаючи кудись до річки чи лісу, бережіть ліс від пожеж!

Наслідки останніх обходяться дуже дорого не лише для закарпатської флори і фауни і, звичайно, для лісових господарств, а подеколи і для здоров’я та навіть життя самих винуватців виникнення вогняної стихії.
Часто причиною лісових пожеж стає людський фактор. Спалювання сухої трави, кинутий недопалок, незагашене багаття, недотримання правил пожежної безпеки під час відпочинку у лісі можуть стати причиною справжньої екологічної катастрофи.
У зв’язку з цим, Управління ДСНС України у Закарпатській області закликає мешканців регіону не випалювати стерню на полях, утримуватися від відвідування лісових масивів у таку спекотну погоду, яка склалася на сьогодні.
Для запобігання можливого виникнення пожежі, необхідно знати й дотримуватися наступних правил:
- не розводити багаття у хвойних молодняках, у місцях з наявністю сухої трави, на ділянках лісу, де багато повалених дерев та в лісосмугах. Розводити багаття потрібно на відкритих, спеціально обладнаних місцях, попередньо їх обкопавши або обклавши камінням. Перед виходом з лісу багаття необхідно залити водою або засипати землею.
- не кидайте палаючі сірники й недопалки на землю.
- не паліть і не користуйтеся відкритим вогнем поблизу легкозаймистих рідин та матеріалів.
Шановні жителі, та гості Закарпаття!
Просимо вас дотримуватись правил пожежної безпеки в лісах, не допускати вогню у лісі, у випадку виявлення лісових пожеж негайно повідомляти за номером «101»
До теми
- В Ужгороді встановили мобільні охолоджувальні рамки-оприскувачі
- На Закарпатті викрили корупційну схему вимагання та отримання хабарів від військовозобов’язаних за встановлення інвалідності
- На Закарпатті затримали військового, який переправляв чоловіків до Словаччини за 5 тисяч доларів
- На Рахівщині прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо керівника поштового відділення, яка привласнила майже 70 тис. грн
- На Закарпатті прокурори повідомили підозри трьом проросійським інтернет-агітаторам
- Трагедія у Минаї на Ужгородщині - у пожежі загинув чоловік
- Прокуратура Закарпаття зареєструвала провадження про неправомірне затримання редактора місцевого медіа-видання
- На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через р.Тиса
- Перевозили у вантажівці з піском: на Закарпатті судитимуть групу зловмисників, які намагалися переправити 13 військовозобов’язаних за кордон
- Поліцейські встановлюють обставини ДТП, що сталася на Ужгородщині
- Із початку року в області сталися 974 пожежі у екосистемах
- Закарпатські митники запобігли незаконному експорту до Угорщини хвойної лісопродукції
- На Закарпатті прокуратура передала до суду справу держреєстраторки, яка підробила документи на 2500 гектарів лісу
- У Закарпатській обласній станції переливання - гостра нестача третьої групи крові з негативним резус-фактором
- На Закарпатті - новий обласний прокурор
- У Мукачеві поліція затримала зловмисника, який торгував наркотиками та постачав до різних регіонів України
- Від початку року закарпатські патрульні розшукали 126 водіїв, які покинули місце ДТП
- Одразу 6 адмінпротоколів склали закарпатські патрульні на неповнолітнього керманича
- Спробу незаконного виїзду за кордон викрили прикордонники Мукачівського загону в пункті пропуску «Вилок»
- В Ужгороді урочисто вручили дипломи випускникам Академії культури і мистецтв
До цієї новини немає коментарів