Малолітні хулігани пошкодили пам‘ятники на цвинтарі у Сваляві

Вчора, 21 серпня, до поліції з повідомленням про пошкодження пам‘ятників на недіючому цвинтарі звернувся мешканець Сваляви.
Чоловік повідомив, що на кладовищі він виявив зруйновані могильні плити.
Слідчо-оперативна група, що прибула за викликом зафіксувала інцидент та встановила особи підозрюваних у вандалізмі. На місці злочину правоохоронці побачили поваленими 24 надгробки.

Для з‘ясування обставин поліція опитала місцевих мешканців, які вказали на групу неповнолітніх, що часто прогулюються цим шляхом.
Зібравши свідчення правоохоронці встановили коло осіб, причетних до злочину.
Ними виявилися п‘ятеро хлопчаків. Дітям від 8-ми до 13 років. У присутності батьків малолітніх опитали. У скоєному діти зізналися. Вони розповіли, що на території кладовища – гралися, а потім, задля розваги, почали штовхати плити. Наразі неповнолітніх вже відпустили додому.
У злочинних діях вбачаються ознаки правопорушення статті 297 Кримінального кодексу України (Наруга над могилою). Слідство у справі триває.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Переправляли чоловіків через кордон із використанням інкасаторського авто: за матеріалами поліції Берегівщини судитимуть групу зловмисників
- На Закарпатті протягом 2025 року зафіксовано 5 випадків зґвалтування неповнолітніх
- Під час сварки поранив сина ножем: на Мукачівщині поліція затримала підозрюваного
- У січні закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 36 водіїв
- За минулий тиждень закарпатські патрульні поліцейські винесли 334 постанови за перевищення дозволеної швидкості
- Намагався втекти до Румунії у переддень суду: за матеріалами поліції Тячівщини засуджено обвинуваченого у систематичному ґвалтуванні малолітньої
- Поліція розслідує обставини смерті чоловіка в Ужгороді, який помер за кермом автомобіля
- В Ужгороді поліцейські охорони затримали крадія
- Керував у стані сп'яніння та скоїв ДТП: патрульні у Мукачеві притягнули до відповідальності порушника
- Поліція Закарпаття затримала водія, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП у селі на Мукачівщині – загинув пасажир
- Поліція затримала водія вантажівки, причетного до скоєння смертельної ДТП на Абранському перевалі
- На Закарпатті правоохоронці перевіряють інформацію про замінування
- Смертельна ДТП на Закарпатті – двоє людей загинули
- Минулоріч на Закарпатті у ДТП загинули 9 дітей
- На Мукачівщині під час полювання смертельно поранили чоловіка: поліція затримала причетного до вбивства через необережність
- Від початку року закарпатські поліцейські зафіксували 31 водія, який користувався телефоном під час керування авто
- Розбійний напад у Ракошині: поліція затримала двох підозрюваних у злочині
- Поліція Мукачева розслідує факт смерті п’ятимісячного хлопчика в обласній дитячій лікарні
- За фактом бійки у центральній частині Мукачева поліцейські відкрили кримінальне провадження
- На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї в регіоні: підозрюваних затримано

До цієї новини немає коментарів