За крадіжку грошей із каси "АВС" ужгородець відповість по Закону — у суді!

Справу з обвинувальним актом скеровано до суду.
Нагадаємо, 12 серпня до чергової частини Ужгородського міськвідділу поліції надійшло повідомлення про крадіжку з продуктового магазину на вулиці М. Заньковецької. Тоді, працівники магазину повідомили, що з каси викрали 3 тисячі гривень. За даним фактом поліція розпочала слідство.
Як стало відомо, в ході досудового розслідування крадіжку скоїв 37-річний непрацюючий раніше судимий житель Ужгорода. Він зайшов до магазину та скориставшись відсутністю касира викрав з каси 3 тисячі гривень, після чого - втік. Гроші в подальшому чоловік витратив на власні потреби.
Слідчий Ужгородського відділу поліції, зібравши достатньо доказів, завершив досудове розслідування. 31 серпня кримінальне провадження за підозрою ужгородця у вчиненні ним крадіжки (ч.1 ст. 185 Кримінального кодексу України) скерували до суду.
Санкція статті передбачає штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до трьох років.
Джерело: Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- 853 водіїв, які порушили швидкісний режим, притягнули до відповідальності закарпатські патрульні у квітні
- Сувенірні купюри замість грошей: на Закарпатті викрито масштабну аферу з банкоматами на майже 2 млн грн
- На Хустщині поліція затримала водія, який п’яним скоїв ДТП — підозрюваний переховувався від правоохоронців та суду
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим захисником
- День здоров’я в центрі Ужгорода: що перевіряли і скільки людей звернулися
- На Закарпатті суд уперше визнав працівника ТЦК винним у перешкоджанні діяльності представника Омбудсмана
- Напередодні 40-х роковин Чорнобильської трагедії в Ужгороді вшанували подвиг ліквідаторів
- У поліції завершили слідство стосовно ще двох наркоторговців із Закарпаття – зловмисники постануть перед судом
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП на Мукачівщині, внаслідок якої загинув пішохід
- У Рахові поліція затримала чоловіка, який «замінував» банківську установу
- Курйоз на кордоні з Угорщиною: чоловік вирушив у поїздку із паспортом знайомої
- П’яна поїздка закінчилась ДТП: водій в Ужгороді отримав штрафи на понад 18 тисяч
- Поліція Воловця затримала торговця наркотиками, який «працював» у Мукачівському районі
- До рідного Ужгорода на щиті повернувся солдат Владислав Шитіхін
- У Закарпатській філармонії запустили відкриті екскурсії для відвідувачів: що можна побачити
- Перед судом постане ексдиректор Міжнародного аеропорту "Ужгород"
- До 9 років ув’язнення засуджено мукачівця, який жорстоко забив колишню дружину до смерті
- Поліція встановила порушника, який пошкодив фасад фітнес-клубу в Ужгороді
- На Закарпатті затримали ділка, який переправляв через кордон військовозобов'язаних
- У Рахові поліція затримала сімейного кривдника, який сокирою погрожував правоохоронцям

До цієї новини немає коментарів