Неадекватний керманич "Жигулів" на Закарпатті скинув свою автівку в кювет!

Учора, близько 23:00, патрульні отримали виклик про ДТП без потерпілих у селі Ракошино, поблизу Мукачева. Пригода трапилася на вулиці Головній, де водій автомобіля марки «ВАЗ» не впоравшись з керуванням з’їхав у кювет. Як наслідок – авто з механічними пошкодженнями.
Патрульні помітили у громадянина явні ознаки алкогольного сп’яніння, що підтвердив результат «Драгер» - 1.99 проміле. На водія склали адміністративні матеріали згідно з частиною 1 статті 130 КУпАП та згідно зі статтею 124 КУпАП.
Шановні водії! Ні в якому разі не сідайте за кермо у стані сп’яніння. Збережіть власне життя та життя інших учасників дорожнього руху!
Джерело: Управління Патрульної поліції Ужгорода та Мукачева
До теми
- На кордоні з Угорщиною виявили викрадену автівку
- "Ми їх всіх чекаємо”: у Мукачеві родичі безвісти зниклих та полонених зробили виставку фото
- Сильний сніг і вітер: рятувальники ліквідовують наслідки падіння дерев на Закарпатті
- Прокурори Закарпаття передали військовим два автомобілі та БПЛА, які вилучені у рамках кримінального провадження
- Сьогодні 9 громад Закарпаття отримали ключі від нових шкільних автобусів
- В Ужгородському районі - на повороті на Оріховицю - монтують комплекс автоматичної фіксації порушень ПДР TruCAM
- 6 років ув'язнення замість «легких заробітків» через соцмережі: у Мукачеві прокуратура довела вину чоловіка, який підпалив авто на замовлення
- Вогнеборці ліквідували у Хустському районі загорання КАМАЗа, що зайнявся під час руху
- Вогнеборці ліквідували загорання автомобіля УАЗ, що зайнявся під час руху
- На Тячівщині поліцейські оперативно розшукали викрадений автомобіль та затримали зловмисника
- Хустські рятувальники ліквідували займання Audi Q7, яка загорілася під час руху
- Поліцейські Мукачівщини затримали підозрюваного в умисному вбивстві жителя села Ракошино
- На Закарпатті тривають роботи з розчищення доріг та обробки покриття проти ожеледиці у гірських районах
- На Закарпатті підбили підсумки проведення другого етапу тижня безпеки дорожнього руху
- Податківці Закарпаття виявили понад сотню порушень у сфері торгівлі алкоголем та ресторанів
- Продавали автомобілі, ввезені в Україну як гуманітарна допомога: за матеріалами поліції Ужгородщини судитимуть двох закарпатців
- Підпалив авто сусіду через неприязні стосунки: поліція Тячівщини затримала підозрюваного
- Мукачівський історичний музей відсьогодні змінює графік роботи
- Боротьба з «нелегальними перевізниками» на Закарпатті: на порушників складено адмінматеріали, вони сплатять чималі штрафи
- До Дня вшанування пам’яті померлих в Ужгороді продовжили рух на двох маршрутах до міського цвинтаря

До цієї новини немає коментарів