"Вогняні новини" Закарпатського краю

6.09.2017 о 09:00 - надійшла заява про загорання автомобіля, що виникло 05.09.2017 о 02:00, за адресою: Мукачівський район, с. Лалово, вул. Духновича. Вогнем знищено салон автомобіля. Причина пожежі та збитки встановлюються.
06.09.2017 о 09:00 - надійшла заява про пожежу у складському приміщенні, яка виникла 02.09.2017 о 06:20, за адресою: м. Тячів, вул. Лазівська. Вогнем знищено піддони та пакети «Біг-бег» 927 шт., пошкоджено стіни складського приміщення. Причина пожежі та збитки встановлюються.
07.09.2017 о 01:10 - пожежа в газетному кіоску, власник встановлюється, за адресою: м. Тячів, вул. Незалежності. Вогнем знищено газетний кіоск. Причина пожежі та збитки встановлюються.
07.09.2017 о 03:30 - пожежа в житловому будинку, за адресою: Перечинський район, с. Сімер, вул. Карпатська. Вогнем знищено перекриття та крівлю житлового будинку на площі 6 м2. Причина пожежі та збитки встановлюються.
Джерело: У ДСНС у Закарпатській області
До теми
- Торт "Ужгородський замок" - презентували ще одну солодку родзику міста над Ужем
- Ужгородський ліцей «Інтелект» об’єднав учнів, батьків і педагогів у волонтерській підтримці ЗСУ
- Школярі зі Словаччини щедрували і колядували у міській раді Ужгорода
- «Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
- Велику пожежу ліквідували вогнеборці Тячівщини
- Богдан Андріїв вручив договір дарування на квартиру в Ужгороді поліцейському, який боронив Україну
- Проєкт бюджету Ужгородської громади на 2026 рік обговорили під час громадських слухань
- 163 спортсмени та 50 тренерів Ужгорода отримають винагороди за спортивні успіхи
- Керував у стані сп'яніння: мукачівські патрульні притягнули до відповідальності порушника
- Вифлеємський вогонь миру передали у Закарпатську ОВА
- 6 років ув'язнення замість «легких заробітків» через соцмережі: у Мукачеві прокуратура довела вину чоловіка, який підпалив авто на замовлення
- Відучора з Ужгорода щодня курсує нічний поїзд до Відня
- На Закарпатті прикордонники першими зустріли Вифлеємський вогонь миру
- Вифлеємський вогонь уже в Ужгороді!
- Ужгородський суд визнав матір винною у трагедії, яка забрала життя її малолітньої доньки
- Черговий вантаж підтримки для захисників: Ужгород доправив захисникам 33-ї бригади нову партію необхідного спорядження
- У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту триває марафон передріздвяних майстер-класів
- В Ужгороді попрощалися із 40-річним командиром мінометного взводу Володимиром Бирою
- "Закарпатський бетлегем" - всіх охочих запрошують на веселу коляду в Ужгородський замок
- В Ужгороді презентували масштабну новорічну експозицію дитячих робіт

До цієї новини немає коментарів