Охоронця закарпатського ліцею залишили без "двоколісного друга"

На лінію «102» надійшло повідомлення про грабіж велосипеду в охоронця місцевого ліцею у смт.Тересва. Потерплий повідомив, що двоє молодих чоловіків сіли на його велотранспорт і поїхали.
На місці події правоохоронці слідчо-оперативної групи з`ясували, що грабіжники – мешканці смт.Тересва Тячівського району. Обидва чоловіки вже притягувались до кримінальної відповідальності за крадіжки. Напередодні, з каси місцевого магазину вони викрали 5,5 тисяч гривень.
23-річного підозрюваного, якого затримали поліцейські в день вчинення грабежу, взяли під варту, іншого – розшукують.
За обома фактами слідчий Тячівського відділу поліції відкрив кримінальне провадження. За фактом грабежу чоловіки відповідатимуть за част.2 ст.186 Кримінального кодексу України. Тривають досудові перевірки.
Джерело: Відділ комунікації поліції в Закарпатській області
До теми
- Ужгородський ліцей «Інтелект» об’єднав учнів, батьків і педагогів у волонтерській підтримці ЗСУ
- Богдан Андріїв вручив договір дарування на квартиру в Ужгороді поліцейському, який боронив Україну
- На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь – поліція затримала грабіжників
- В Ужгороді поліцейські затримали іноземця, який пограбував працівницю візового центру
- 9,6 років за напад у дворі багатоповерхівки - в Ужгороді засуджено грабіжника, який напав на чоловіка
- На Тячівщині поліцейські оперативно розшукали викрадений автомобіль та затримали зловмисника
- Поліція Тячева повідомила про підозру трьом неповнолітнім, які обікрали платіжний термінал у Буштині
- В Ужгороді поліція затримала зловмисника, який під час візиту в гості пограбував жінку
- Ужгородський ліцей «Інтелект» учергове долучився до волонтерської підтримки наших воїнів
- Поліцейські Виноградова розшукали зловмисника, який викрав телефон у пацієнтки лікарні
- У Берегові поліцейські затримали рецидивіста, який викрав ювелірні вироби із будинку місцевої жительки
- Напав на ужгородку та пограбував її: поліцейські затримали чоловіка, причетного до злочину
- В Ужгороді поліцейські затримали рецидивіста, який викрав велосипед із території школи
- Мукачівські поліцейські оперативно викрили неправдиве повідомлення про грабіж: батьків неповнолітніх притягнуто до відповідальності
- Поліцейські Мукачівщини затримали зловмисника, який побив охоронця дитячого будинку
- Поліцейські Ужгородщини затримали рецидивіста, причетного до низки крадіжок на території району
- Урок мужності: закарпатські гвардійці провели пізнавальну зустріч для учнів Ужгородського наукового ліцею
- Мукачівські поліцейські затримали двох чоловіків, які пограбували перехожого посеред вулиці
- На Закарпатті СБУ і Нацполіція блокували ще два незаконні «трансфери» ухилянтів до ЄС
- 8,6 років позбавлення волі за ножове поранення та грабіж співмешканки на Мукачівщині – прокуратура підтвердила в апеляції вирок зловмиснику

До цієї новини немає коментарів