Мукачівець приторговував на вулиці тротиловими шашками

До чергової частини Мукачівського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що по вул. Великогірній у Мукачеві невідомий чоловік намагається продати вибухонебезпечні предмети.
На місці поліцейські слідчо-оперативної групи з`ясували, що раніше судимий 45-річний чоловік намагався продати своєму знайомому два предмети з надписом «Тротилова шашка 400гр». Як правопорушник пояснив правоохоронцям, ці предмети він знайшов неподалік військового полігону у Мукачеві.
Небезпечні шашки правоохоронці вилучили і направили для дослідження до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУНП в Закарпатській області. За вказаним фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Тривають досудові перевірки.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- У Мукачеві поліцейські оперативно відреагували на повідомлення про загрозу в ліцеї
- У Мукачеві під час пожежі врятували чоловіка
- На День тризуба в Мукачівському замку вшанують українських січових стрільців
- На Закарпаття евакуаційним потягом прибули восьмеро людей із Запорізької області
- Інтернет-спілкування, яке закінчилось трагедією — у Мукачеві взято під варту іноземця, який підозрюється у зґвалтуванні неповнолітньої
- Увага! В Ужгороді та Мукачеві шахраї представляються податківцями
- У Мукачеві затримали іноземця за підозрою у зґвалтуванні неповнолітньої
- У Мукачеві поліція затримала чоловіка, який через побутовий конфлікт поранив знайомого ножем у груди
- За матеріалами поліції Мукачева до 8 років ув’язнення з конфіскацією майна засуджено обвинувачених у розбійному нападі
- У Мукачеві рятувальники деблокували водія з понівеченого внаслідок ДТП авто
- У Мукачеві та Ужгороді стартує друга хвиля програми стажувань для молоді віком 16-29 років
- На Закарпатті протягом 2025 року зафіксовано 5 випадків зґвалтування неповнолітніх
- Керував у стані сп'яніння та скоїв ДТП: патрульні у Мукачеві притягнули до відповідальності порушника
- У Мукачеві прокуратура повідомила про підозру медику, через непрофесійні дії якої від пологової травми померло немовля
- Поліція Мукачева розслідує факт смерті п’ятимісячного хлопчика в обласній дитячій лікарні
- За фактом бійки у центральній частині Мукачева поліцейські відкрили кримінальне провадження
- Поліція Закарпаття закликає батьків стежити за перебуванням дітей біля водойм у зимовий період
- На Закарпатті зафіксували землетрус
- Хуліганський напад у Мукачеві в новорічну ніч – повідомлено про підозри трьом нападникам
- Поблизу Мукачева чоловік потрапив під поїзд

До цієї новини немає коментарів