Закарпатський "зелений кашкет" пішов на угоду зі слідством

Молодший інспектор відділу «Ділове» Мукачівського прикордонного загону оштрафований на 17 тисяч гривень за сприяння в незаконному переміщенні сигарет до Євросоюзу. Про це ми дізналися з вироку Мукачівського райсуду Закарпатської області.
Місцеві жителі налагодили канал контрабанди до Румунії через пункт контролю «Ділове». Для приховування своєї злочинної діяльності вони запропонували гроші прикордоннику, який проходив службу на вказаному пункті контролю.
Після того, як прикордонник погодився посприяти і взяв гроші, він самовільно покинув ділянку кордону, яку він охороняв, чим сприяв зловмисникам в переміщенні через кордон України пакетів з тютюновими виробами.
В судовому засіданні прикордонник визнав повністю свою вину і пішов на угоду зі слідством. В результаті суд засудив його за ч.1 ст.368 КК до 17 тисяч гривень штрафу і позбавив права обіймати посади в правоохоронних органах на три роки.
Джерело: 368.media
До теми
- На кордоні з Угорщиною закарпатки приховали на тілі тютюнове насіння на понад пів мільйона гривень
- Рейди на Закарпатті: 27 порушень в одній фурі та величезні штрафи
- За матеріалами поліції Берегова судитимуть посадовицю міськради, яка закупила бетонне укриття за завищеною вдвічі ціною
- Закарпатські митники та прикордонники розкопали у вантажному вагоні контрафактні сигарети
- Закарпатська митниця: 124-річна книга, видана у Києві, залишиться в Україні
- На Закарпатті «заочно» судитимуть шістьох колаборантів, які працювали з окупантами у херсонській в’язниці
- Державний ринковий нагляд: працівники Укртрансбезпеки виявили порушення вимог безпечності продукції в Ужгороді
- Об’їжджали контрольний пост: провідника з двома порушниками зупинили прикордонники з поліцейськими неподалік від кордону з Угорщиною
- Прикордонники на Закарпатті вдосконалювали навички виявлення підроблених документів
- Майже на 2 млн грн: на українсько-словацькому кордоні зупинили контрабанду фірмового одягу
- Прикордонники Чопського загону виявили спробу незаконного перетину кордону громадянином України призовного віку
- В Ужгороді засуджено чоловіка, який під наркотиками викрав авто та травмував власника
- 102 порушення у двох авто: на Закарпатті викрили серійного порушника режиму праці та відпочинку
- На кордоні з Угорщиною прикордонники виявили серію підроблених «Зелених карт»
- Закарпатська митниця припинила незаконне вивезення безакцизних сигарет
- Прокуратура вимагає в суді довічне ув’язнення для матері, яка ґвалтувала 10-річну дочку і знімала це на відео
- Перевозили пасажирів без ліцензій: на Закарпатті викрили нелегальних перевізників
- Прокуратура забезпечила відшкодування до бюджету близько 4,6 млн грн несплачених податків підприємством із Хустщини
- Пів мільйона гривень запросив житель Вінниччини за поїздку до українсько-румунського кордону
- Закарпаття: на двох перевізників склали акти за порушення з тахографами

До цієї новини немає коментарів