"Конопляні" сільчани мешкають на Закарпатті...

Але поліція також не дрімає!
Вчора, 26 вересня, дільничні офіцери Виноградівського відділу поліції провели огляд дворогосподарства 27-річного мешканця смт.Вилок. У дворі чоловіка поліцейські виявили 4 рослини, схожі на коноплю.
Рослини вилучено та направлено на експертизу. У діях чоловіка вбачаються ознаки правопорушення за статтею 310 Кримінального кодексу України (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель).
Джерело: Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Через 5 порушень водій в Ужгороді отримав штрафів на загальну суму понад 60 тисяч гривень
- Поліція Мукачівщини встановлює обставини ДТП, у якій смертельно травмувався мотоцикліст
- Патрульні виявили в Ужгороді таксиста з ознаками наркотичного сп’яніння й притягнули до відповідальності
- Поліцейські оперативно розшукали та затримали двох зловмисників, які побили та пограбували чоловіка на одній з вулиць Ужгорода
- Богдан Андріїв привітав поліцейських із професійним святом
- У Перечині правоохоронці затримали підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних через кордон
- Минулого місяця закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 77 водіїв
- Понад 5 000 водіїв порушили на Закарпатті швидкісний режим у червні
- Поліція затримала двох фігурантів, причетних до переправлення військовозобов’язаних через кордон на Ужгородщині
- Перевозили у вантажівці з піском: на Закарпатті судитимуть групу зловмисників, які намагалися переправити 13 військовозобов’язаних за кордон
- Поліцейські встановлюють обставини ДТП, що сталася на Ужгородщині
- У Мукачеві поліція затримала зловмисника, який торгував наркотиками та постачав до різних регіонів України
- Від початку року закарпатські патрульні розшукали 126 водіїв, які покинули місце ДТП
- Одразу 6 адмінпротоколів склали закарпатські патрульні на неповнолітнього керманича
- Поліцейські Закарпаття викрили махінації з пальним на понад мільйон: директорці фірми повідомили про підозру
- На Закарпатті поліцейські викрили жителя Тернопільщини, який за 12 000$ переправляв чоловіків через кордон
- На Тячівщині жінку судитимуть через ДТП з потерпілими
- У Мукачеві чоловік, будучи позбавленим права керування, їздив з ознаками алкогольного сп’яніння
- Поліція Ужгородщини притягнула до відповідальності чоловіка, який викинув напризволяще шістьох цуценят
- У Виноградові поліцейські спільно з прикордонниками виявили 2 500 пачок безакцизного тютюну
До цієї новини немає коментарів