Мукачівському правопорушнику дорога тепер одна — за грати!

Працівники поліції Мукачева затримали 41-річного підозрюваного, який розшукувався за скоєння двох кримінальних правопорушень. Слідство у цих справах вже завершено, матеріали передані до суду. Мукачівець наразі перебуває під цілодобовим домашнім арештом.
Це опір працівникові правоохоронного органу та умисне заподіяння легких тілесних ушкоджень під час виконання ним службових обов'язків.
В серпні підозрюваний, який був напідпитку, під час сварки вдарив свою співмешканку. Про це жінка повідомила правоохоронцям. На місце події прибув екіпаж патрульної поліції.
«Підозрюваний при спілкуванні з працівниками поліції погрожував їм, викрикував нецензурні слова, пручався, зірвав нагрудну камеру правоохоронця тощо. На вимоги інспекторів припинити незаконні дії чоловік не реагував та чинив активний опір поліцейським. При затриманні один з поліцейських отримав легкі тілесні ушкодження», – прокоментував старший слідчий Мукачівського відділу поліції.
Мукачівець майже місяць переховувався від органів досудового розслідування, його оголосили в розшук. Дільничний розшукав та затримав підозрюваного. Щодо нього обрано запобіжний захід – цілодобовий домашній арешт. Слідчий вже завершив досудове розслідування у цій справі та передав матеріали справи до суду.
Джерело: Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Заподіяв смертельний удар в серце: поліція Хуста затримала підозрюваного в умисному вбивстві чоловіка
- Поліцейські Закарпаття розслідують автотрощу в селі Ракошино: один чоловік загинув, ще один – травмований
- Увага! Тимчасове обмеження руху в селі Ракошино через ДТП з потерпілими
- Бійця стрілецького батальйону поліції відзначили нагородою «Честь і доблесть Закарпаття»
- В Ужгороді поліція затримала рецидивіста, який викрав понад 100 тисяч гривень з рахунку пораненого військовослужбовця
- На Закарпатті поліція заблокувала ще три канали переправлення осіб через кордон: затримано чотирьох підозрюваних
- Оперативники Чопського загону ліквідували канал незаконного переправлення осіб через державний кордон
- Упродовж доби на Закарпатті поліція припинила злочинну діяльність двох наркоторговців
- «Не просто пес, а помічник у реабілітації дітей»: на Берегівщині поліцейські повернули загублену собаку господарям
- Побив відвідувача та пошкодив майно ресторану: в Перечині поліцейські затримали 30-річного хулігана
- Масштабне виробництво наркотиків на Закарпатті: перед судом постануть дев’ятеро учасників злочинної організації
- Поліція Великого Березного розслідує смертельну ДТП за участі автомобіля та мотоцикла: загинув неповнолітній
- Біля кордону зі Словаччиною затримали іноземця
- Стріляв по вікнах драмтеатру: в Ужгороді поліція затримала хулігана
- Забруднення земель на понад 15 млн грн: на Закарпатті поліція повідомила про підозру посадовцю лісохімічного підприємства
- Суд взяв під варту трьох підозрюваних у нападі на військовослужбовців ТЦК та СП на Ужгородщині
- Двох переправників затримали на Закарпатті прикордонники разом зі співробітниками поліції та СБУ
- Поліція Ужгородщини затримала осіб, причетних до нападу на військовослужбовців ТЦК та СП
- Правоохоронці задокументували факт спроби підкупу військовослужбовця Мукачівського прикордонного загону
- На Рахівщині поліція затримала чоловіка, причетного до торгівлі наркотиками

До цієї новини немає коментарів