Ужгородець завітав до Мукачева, щоб ....поцупити парфумовану воду!

З магазину косметики та побутової хімії мешканець обласного центру Закарпаття викрав парфуми. Крадене поліцейські вилучили та відкрили кримінальне провадження.
До поліцейських Мукачівського відділу поліції надійшло повідомлення від адміністратора магазину побутової хімії про крадіжку чоловічих парфумів.

Менш, ніж за дві години правоохоронці розшукали крадія. Ним виявися 40-річний мешканець м.Ужгорода. Чоловік неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за майнові злочини.
Під час пояснень затриманий розповів, що взяв з вітрини парфумовану воду, загорнув її у спеціально підготовлений мішечок з фольги для уникнення сканування системою охорони при виході з магазину.
За фактом крадіжки слідча Мукачівського відділу відкрила кримінальне провадження за част.1 ст.185 Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

Джерело: Відділ комунікації поліції в Закарпатській області
До теми
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 38-річним солдатом Віктором Дяківим
- Традиційний велозаїзд «Big City Ride» в Ужгороді зібрав понад 100 000 на підтримку ЗСУ
- 7000 доларів за безперешкодний перетин кордону: на Тячівщині затримано переправницю військовозобов’язаних
- 9 тисяч доларів за «зняття з розшуку» — на Закарпатті ДБР викрило адвоката на вимаганні грошей у військового
- Завтра, 27 травня, в Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Олександром Янчієм
- В Ужгородському ліцеї «Інтелект» підняли Прапор Надії
- На Закарпатті СБУ блокувала ще одну схему ухилення від мобілізації. Підозру отримав місцевий підприємець
- В Ужгороді завтра, 26 травня, проведуть в останню земну дорогу захисника Віктора Дяківа
- Скоїв ДТП у центрі Ужгорода та залишив місце події — патрульні встановили та розшукали водія (ВІДЕО)
- У Хусті через хуліганські дії водія постраждала вагітна жінка — поліція затримала фігуранта
- У Мукачеві поліція затримала підозрюваних у вечірній стрілянині: деталі інциденту
- В Ужгороді урочисто підняли стяг українських морських піхотинців та вручили нагороди рідних полеглих морпіхів
- Підтримка, що об'єднує: родини ужгородських захисників відновлювали сили на виїзному ретриті
- В Ужгороді нині попрощалися із полеглим солдатом Михайлом Тіщенком
- На Рахівщині правоохоронці затримали місцевого жителя, який переправляв військовозобов’язаного до Румунії
- На Закарпатті шахраї телефонують від імені податківців. Будьте обережні!
- На Закарпатті гольф стане новим напрямом адаптивного спорту
- 7 років в'язниці: за матеріалами поліції Закарпаття засуджено водія, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП
- Поліція Закарпаття видала Угорщині розшукуваного втікача-гвалтівника
- Представники Ужгородського ліцею №3 передали Богдану Андріїву вітальну грамоту від Сенату Парламенту Чеської Республіки

До цієї новини немає коментарів