Закарпатці несуть до поліції, чим хто запасся — рушниці, газові пістолети...

Вчора, 4 жовтня, інспектору з контролю за обліком зброї Рахівщини здали зброю жителі сіл Кваси та Верхнє Водяне. Перший приніс до поліції рушницю калібру 16 мм. Чоловік розповів, що знайшов зброю в лісі в урочищі «Глоди» та виявив намір зареєструвати її на себе.

Мешканець села Верхнє Водяне добровільно здав під час операції «Місячник добровільної здачі зброї» газовий пістолет «Ekol Special» калібру 9 мм, який є не придатний до використання. Дозвіл на цю збою чоловік мав, але здав її в поліцію для знищення.
Нагадаємо, що з 1 до 31 жовтня 2017 року на території Закарпатської області, як і у всій державі, поліція проводить місячник добровільної здачі зброї. Громадяни, які добровільно звернуться до Національної поліції України поліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються у них незаконно, згідно зі статтею 263 Кримінального кодексу України звільняються від кримінальної відповідальності.
Джерело: Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- За особисту мужність та відданість: бійців стрілецького батальйону поліції Закарпаття відзначили Президентською та відомчою нагородами
- У Мукачеві поліцейські оперативно відреагували на повідомлення про загрозу в ліцеї
- За матеріалами поліції Берегівщини засуджено рецидивіста за крадіжку ювелірних виробів з будинку місцевої жительки
- Контроль стану доріг: закарпатські патрульні виявили порушення та склали низку адмінматеріалів
- Відновлення після поранень: на Закарпатті провели захід підтримки для військових і правоохоронців
- Поліцейські Ужгородщини затримали водія, який у стані сп’яніння здійснив наїзд на жінку-пішохода
- Поліція затримала зловмисника, який кинув бойову гранату в будинок правоохоронця у Виноградові
- За матеріалами поліції Закарпаття судитимуть організовану групу за незаконний видобуток піщано-гравійної суміші
- Поліція Закарпаття розслідує вибух на території приватного домоволодіння у Виноградові
- У Берегові поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат, набої та гранати
- Стабільна робота та гідна зарплата: долучайся до патрульної поліції Закарпаття
- СБУ та Нацполіція викрили чергових ділків на підпільній торгівлі зброєю
- Поліцейські Міжгір’я вилучили з незаконного обігу боєприпаси, які киянин намагався ввезти на територію області
- За минулий тиждень закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 10 водіїв
- У Мукачеві поліція затримала чоловіка, який через побутовий конфлікт поранив знайомого ножем у груди
- За матеріалами поліції Мукачева до 8 років ув’язнення з конфіскацією майна засуджено обвинувачених у розбійному нападі
- У Рахові поліцейські затримали раніше судимого чоловіка за підозрою в умисному вбивстві місцевого жителя
- На Закарпатті працюють 52 кнопки термінового виклику поліції: допомога – в один дотик
- На Тячівщині син завдав батькові ножового поранення: поліцейські затримали фігуранта
- На Берегівщині поліція затримала іноземця, підозрюваного у переправленні п’ятьох чоловіків через державний кордон України

До цієї новини немає коментарів