В Ужгороді рятувальники вчили студентів правил безпеки життєдіяльності
Такі зустрічі вже стали доброю традицією як для студентів, так і для рятувальників. Цей рік також не став виключенням. Розпочали із виховної години, під час якої старший викладач-методист навчального пункту Андрій Субота розповів студентам, що таке пожежа, за якими критеріями вона характеризується та про основні чинники її виникнення. А викладач першої категорії обласних курсів м.Ужгород НМЦ ЦЗ та БЖД у Закарпатській області Володимир Шмигін детально зупинився на правилах надання першої долікарської допомоги. Далі на манекені-тренажері невідкладної допомоги показав присутнім як робиться штучне дихання та серцево-легенева реанімація. Кожен з учасників мав змогу спробувати особисто «реанімувати» манекен, а викладач коментував правильність дій студентів.
Після теорії вирішили перейти до практичної частини засвоєння почутого. Для цього студенти разом із викладачами вийшли на подвір’я Аварійно-рятувального загону, де на них вже чекали вогнегасники та палаючий вогонь, для того аби кожен зміг випробувати власні сили та знання на предмет користування первинним засобом гасіння пожежі. Адже на етапі виникнення загорання саме вогнегасником можна приборкати пожежу ще на початковій стадії, не давши їй розповсюдитися далі. Також на студентів чекали співробітники групи аварійно-рятувальних робіт і радіаційно-хімічного та бактеріологічного захисту, котрі показали дітям спорядження та обладнання, яким користуються під час виконання робіт за призначенням.
У підсумку захід пройшов цікаво та з користю – молоді люди відтепер озброєні правилами безпеки та новими знаннями і вміннями, а значить будуть жити безпечно.
У ДСНС України у Закарпатській області
До теми
- В УжНУ з’явиться багатофункціональний студентський простір
- В Ужгороді відбулася ХІІ Міжнародна науково-практична конференція GeoTech Zakarpattya 2025
- Урок мужності: закарпатські гвардійці провели пізнавальну зустріч для учнів Ужгородського наукового ліцею
- УжНУ - 80 років! Міський голова Богдан Андріїв привітав колектив вишу із ювілеєм
- Закарпатська обласна прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно чотирьох колишніх посадовців територіальних органів Держземагентства
- “Залізна людина” - закарпатець, офіцер ГУР підкорив найскладнішу дистанцію змагань із триатлону в Барселоні
- Діалог поколінь. Нацгвардійці провели уроки для маленьких ужгородців
- В Ужгороді під час земляних робіт виявили боєприпас часів Другої світової війни
- Трагічна ДТП на околиці Ужгорода, яка забрала життя дівчини - судитимуть юнака, який на великій швидкості спричинив зіткнення на перехресті
- Поліція Ужгорода затримала рецидивіста за пограбування чоловіка з інвалідністю
- Інфраструктура, доступність і нові проєкти: на Закарпатті відбувся міжнародний туристичний форум
- Екопроєкт EFFUSE-win: ужгородські школярі досліджують річку Уж
- В Ужгороді вклали мощі новопрославленого блаженного Петра Павла Ороса
- Учні Ужгородського ліцею досліджували заплаву річки Уж у межах екологічного проєкту EFFUSE-win
- Під час сесії обласної ради відзначили закарпатських військових
- Чотири студентки УжНУ отримуватимуть академічну стипендію Президента України Володимира Зеленського
- В Ужгороді офіційно відкрили оновлений спортивний зал у Центрі олімпійської підготовки (СК «ЮНІСТЬ»)
- У Закарпатській обласній станції переливання нестача крові всіх груп
- В Ужгороді запрацював Офіс податкових консультантів
- Закарпатська команда показала професіоналізм на змаганнях з кібербезпеки всеукраїнського рівня

До цієї новини немає коментарів