Вибори директора відбулися в Ужгородському коледжі культури і мистецтв

Нагадаємо, що конкурс на заміщення посади директора Ужгородського коледжу культури і мистецтв був оголошений 21 серпня, а його умови – оприлюднені в офіційних ЗМІ краю. Відтоді впродовж двох місяців охочі могли подати необхідні документи для участі в конкурсі. Зрештою, такою можливістю скористалися Галина Біланич, Роман Філяк і Наталія Шетеля. Саме серед цих кандидатур трудовий колектив вишу нині обирав собі представника на наступні 5 років.
Проголосувати виборці мали змогу з 9.00 до 15.00 в актовому залі коледжу, де, відповідно до законодавчих вимог, були створені всі належні умови для забезпечення свободи волевиявлення.
По завершенні таємного голосування виборча комісія на чолі з Тетяною Ганулич приступила до підрахунку голосів. Найперше було погашено один невикористаний бюлетень. Опісля – опломбовано урну: члени комісії нарахували 108 бюлетенів. Після їх сортування і контрольного підрахунку голова виборчої комісії олосила результати:
Шетеля Наталія Ігорівна – 97 голосів;
Філяк Роман Васильович – 9 голосів;
Біланич Галина Петрівна – 1 голос;
"Не підтримую жодного кандидата" – 1 голос.
Таким чином, голосами переконливої більшості виборців перемогу здобула Наталія Шетеля.
Як представник органу-засновника коледжу привітала обраницю заступник начальника управління культури Закарпатської облдержадміністрації Ілдико Молнар, зауваживши, що така помітна підтримка з боку колег – це не просто висока оцінка роботи Наталії Шетелі на посаді директора коледжу (з 2012 року і досі), а й відповідність запропонованої нею програми розвитку закладу на наступні 1 та 5 років очікуванням колективу, й це – надважливо.
Більше інформації про процедуру та результати виборів директора Ужгородського коледжу культури і мистецтв буде опубліковано на офіційному сайті вишу.
Управління культури Закарпатської ОДА









До теми
- Благодійний міні-ярмарок та вернісаж з нагоди Дня Незалежності України
- Хатні ікони початку ХХ століття можна побачити на виставці в Ужгородському скансені
- В Ужгородському скансені відкрили експозицію робіт Любові Матіко
- В Ужгородському замку провели тематичну лекцію про незвичні музичні інструменти
- Ужгородський скансен запрошує майстрів бісероплетіння долучитися до виставкового проєкту «Намисто на біленьку шийку»
- Закарпатський академічний муздрамтеатр завершив 79-й сезон: актори показали свою наймасштабнішу виставу
- «Магія кольору у часі» - у краєзнавчому музеї представила свій творчий доробок ужгородка Кристина Негер
- 213 вистав, 10 прем’єр, понад 70 тисяч глядачів та близько 400 000 грн на підтримку ЗСУ - Закарпатський облмуздрамтеатр підбив підсумки сезону
- «Ужгород квітне у творах митців» – виставка у Закарпатському музеї народної архітектури та побуту
- «Ужгород квітне у творах митців» – в обласному центрі запрошують на виставку
- «Кава на жорнах століть»: оновлена виставка в Ужгородському замку
- Куїнджі, Айвазовський, Кричевський – колекцію Сумського художнього музею можна побачити в Ужгороді
- В Академії культури і мистецтв відбувся фольклорно-мистецький форум «Барви народного танцю»
- В Ужгороді відбувся обласний фольклорний фестиваль-конкурс «Веселковий передзвін»
- В Ужгороді відбудеться обласний фестиваль-конкурс «Веселковий передзвін»
- В Ужгороді стартував Всеукраїнський дитячий театральний фестиваль-премія «Золота китиця».
- Ужгородський скансен оприлюднив програму до Дня музеїв
- В Ужгородському скансені відкрили виставку живопису Аврелії Федор
- У краєзнавчому музеї ім.Т.Легоцького триває персональна виставка живопису Василя Вовчка «Весняні мелодії»
- Закарпатська обласна філармонія запрошує на концерт «Музика єднає покоління»
До цієї новини немає коментарів