Закарпатська поліція розшукує трьох осіб

Поліція розшукує Володимира Головчака, який 12 червня цього року пішов з дому в селі Білки у невідомому напрямку і місце знаходження його на даний час невідоме.

Його прикмети: на вигляд 55-58 років, зріст 180 см., худорлявої тілобудови, очі карі, волосся коротке світле із сивиною. Був одягнутий: сорочка з короткими рукавами світлого кольору, штани світло-зеленого кольору, резинові тапочки, чорного кольору.
Іршавським відділенням поліції також розшукується Микола Курта, який приїхав з Миколаєва у село Білки у гості, а потім зник і місце знаходження його на даний час невідоме.

Його прикмети: на вигляд 60 років, зріст 186 см., худорлявої тілобудови, передні зуби відсутні, ніс деформований. Був одягнутий: світло-сіра спортивна куртка, темні класичні штани, взутий у чорні тапочки.
Поліція Іршавщини розшукує Ярослава Гринюка, який 25 вересня близько 5 години ранку на рейсовому автобусі поїхав в Ужгород для оформлення документів і до теперішнього часу додому не повернувся.

Його прикмети: на вигляд 45-50 років, зріст 170-175 см., худорлявої тілобудови, волосся чорне.
Поліція звертається до громадян, які володіють будь-якою інформацією, що здатна допомогти в пошуках, з проханням повідомляти про неї за номерами: 2-27-44 та «102».
Джерело: Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП на Мукачівщині
- Повалили на землю та відібрали 9 000 грн: поліцейські Виноградова затримали підозрюваних у пограбуванні чоловіка
- Поліція Рахівщини розслідує ДТП, у якій травмувалися семеро людей, серед яких – двоє малолітніх хлопчиків
- Три ДТП за участі неповнолітніх водіїв сталися на Закарпатті: поліція закликає не допускати дітей до керування транспортом
- Побив 74-річну матір і залишив її вдома: на Хустщині чоловіка взяли під варту
- Поліція Міжгір’я розслідує ДТП за участю трьох авто: за медичною допомогою звернулися 13 людей, серед них — діти
- На Мукачівщині нетверезий водій спричинив смертельну ДТП: поліція відкрила кримінальне провадження
- Трагічна ДТП на Ужгородщині: загинули 16-річний водій мотоцикла та 60-річна жінка
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, прикордонники та прокуратура блокували ще три нових «трансфери» ухилянтів до ЄС
- Поліція притягнула до відповідальності ще одного порушника за забруднення території поблизу озера Синевир
- Згубив зв'язок з мамою через розбитий телефон: в Ужгороді поліцейські допомогли дитині повернутися додому
- Поліція Хустщини затримала місцевого жителя, який «замінував» приватний будинок
- Алкоголю – у 13 разів більше за норму: в Ужгороді водійка скоїла ДТП
- На Закарпатті від початку місяця розшукали 31 водія-втікача з місць ДТП
- П’ята локація адаптивного спорту на Закарпатті: у Мукачеві відкрили секцію боксу для ветеранів
- На Закарпатті від початку місяця 771 водія оштрафували за перевищення швидкості
- Поліція Закарпаття встановлює обставини ДТП, у якій загинув неповнолітній мотоцикліст
- Поліцейські притягнули до відповідальності порушника, який здійснив забруднення території поблизу озера Синевир
- Поліція Закарпаття встановлює обставини смертельного наїзду на велосипедиста на Хустщині
- Поліцейські перевіряють інформацію щодо можливого забруднення природоохоронної території поблизу озера Синевир

До цієї новини немає коментарів